ako młody chłopak był krnąbrny, uparty i kochał imprezy. Książę Harry zmienił się jednak bardzo, odkąd zaczął się spotykać z Amerykanką – Meghan Markle zmieniła niemal wszystkie zwyczaje Harry’ego. A z nowego hobby książęcej pary śmieją się jego dawni koledzy z wojska.

Książę Harry ma nowe hobby – z Meghan chodzą do SPA i na pedicure

Informatorzy brytyjskich bulwarówek donoszą, że książę Harry ma od niedawna nową pasję. Syn księcia Karola razem z żoną regularnie odwiedza luksusowe SPA w hotelu Coworth Park in Ascot. Hotel nie należy do najtańszych – noc kosztuje w nim nawet 500 funtów, ale – umówmy się – na biednych nie trafia.

Książę Harry i Meghan Markle chcą mieć TYLKO dwójkę dzieci. Powód może zaskoczyć

Tak więc książę ze swą księżną małżonką relaksują się w hotelu, które słynie ze SPA. Ale to nie koniec – personel SPA przyjeżdża również do domu Harry’ego i Meghan – Frogmore Cottage – by na przykład zrobić państwu masaż lub pedicure.

– Księżna ma swoich ulubionych masażystów i personel, który się nią zajmuje – twierdzi źródło. – Każda nowa osoba musi być najpierw doglądana przez kogoś zaufanego, kogo zaakceptowała wcześniej Meghan – mówi źródło.

Meghan lubi masaże, podobnie Harry – książę z upodobaniem oddaje się w ręce masażystów, którzy zajmują się nie tylko jego stopami, ale wszelkimi miejscami narażonymi wcześniej na urazy – na przykład podczas meczów polo.

Co łączyło księcia Harry’ego i Jennifer Aniston? Wyszło na jaw, że wysyłał jej SMS-y

Harry robi sobie także fachowy pedicure w cenie 50 funtów.

Koledzy księcia z czasów jego służby wojskowej w Afganistanie kpią trochę z nowego hobby księcia:

– Harry lubił się napić i miał kompletnie wywalone na to, jak wygląda – mówi jego stary znajomy. – Teraz robi sobie pedicure, nie pali i nie pije – kończy zdziwiony.

Meghan Markle i książę Harry ukryli coś na nowym zdjęciu Archiego! Tajemnica wyjdzie na jaw

Tak to Meghan zmieniła swego księcia!

 Forum, Mega Agency

 Forum, Mega Agency

Forum, Zuma Press – Entertaiment