Dzisiaj, z okazji Dnia Ojca na Instagramie Meghan Markle i księcia Harry’ego pojawiło się urocze zdjęcie Archiego Harrisona.

To oficjalne  jest już niania dla Archiego. Meghan Markle i książę Harry zabierają synka do Afryki

Archie Harrison – kolor włosów

Mimo że księżna i książę Sussexu podzielili się nowym zdjęciem synka, po raz kolejny ukryli kolor włosów malca. Po raz pierwszy, gdy pozowali do zdjęć w Kensington Palace chłopiec miał zakrytą główkę czapeczką – teraz użyty został filtr, który nie pozwala odkryć koloru włosów Archiego.

Niektórzy Internauci twierdzą, że chłopiec ma rude włosy – porównują włosy na rękach księcia Harry’ego i na główce chłopca.

To oficjalne  jest już niania dla Archiego. Meghan Markle i książę Harry zabierają synka do Afryki

Tajemnica wyjdzie na jaw już w lipcu – oficjalnie wiadomo, że wtedy odbędzie się chrzest chłopca.

Chrzest Archiego Harrisona

Chrzest odbędzie się w kaplicy św. Jerzego – w tym samym miejscu, w którym para się pobrała i, w którym został ochrzczony książę Harry mając trzy miesiące w 1984 roku.

Chrzest odbędzie się w lipcu, jednak oficjalna data nie została jeszcze potwierdzona.

Wyciekł AKT URODZENIA Archiego. Gdzie naprawdę rodziła Meghan Markle?

Archie tego dnia będzie miał na sobie tradycyjny strój – replikę koronkowego stroju do chrztu Honiton, zamówioną przez królową Wiktorię dla pierwszego dziecka w 1841 roku. Oryginalny strój miało na sobie 62 dzieci z rodziny królewskiej, jednak królowa postanowiła utworzyć jej replikę.

Ceremonie poprowadzi ksiądz David Conner i arcybiskup Justin Welby, czyli ten sam, który ochrzcił Meghan dwa miesiące przed ślubem.

Meghan Markle zatrudniła EKSPERTA. Chce być lepsza od Kate Middleton i wbić jej szpilę

Dzień Ojca na Instagramie SussexRoyal

Książę Harry pochwalił się uroczym zdjęciem synka na Instagramie SussexRoyal. W przeciwieństwie do księcia Williama, nie wstawił zdjęcia ze swoim ojcem – księciem Karolem.

Meghan Markle wydaje EKSTREMALNIE dużo pieniędzy. Królewska korespondentka ostro ją skrytykowała

Forum/The Mega Agency