Joanna Liszowska (41 l.) wychowuje dwójkę dzieci ze związku małżeńskiego z szwedzkim milionerem – Olą Serneke. Para pobrała się w 2010 roku w Bydgoszczy. Zdawało się, że tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo, jednak czas wystawił ich związek na próbę, której niestety nie udało im się przejść. Asia konsekwentnie milczała na temat rozwodu, Ola natomiast postanowił zdradzić, co było jego przyczyną. Będziecie zaskoczeni.

WOW! Joanna Liszowska bez makijażu i UBRAŃ szaleje na rajskich wakacjach (INSTAGRAM)

Były mąż Joanny Liszowskiej zdradza powody rozstania

Joanna Liszowska ma dwie córki ze związku z Olą Sernake, Emmę (9 l.) i Stellę (7 l.). Polska aktorka w maju zaszokowała fanów. Gdy w mediach zaczęły się spekulacje, że Joanna chce rozstać się z mężem, Liszowska napisała na swoim Instagramie, że od roku nie jest już żoną Serneke! 

O tych zdjęciach Joanna Liszowska wolałaby zapomnieć

Aktorka zdecydowała się na cichy rozwód, jak napisała sama – z daleka od wścibskich oczu i uszu. Później nigdy więcej nie powróciła do całej sprawy i konsekwentnie milczała w tym temacie. Ku zaskoczeniu wszystkich, sam Ola postanowił wyjawić, co takiego zaszło między nimi, że zdecydowali się rozstać.

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy się skupić na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi – powiedział biznesmen w rozmowie z portalem „Expressen.se

Były mąż Joanny LiszowskiejOla Serneke, to bardzo majętny mężczyzna. W 2008 roku jego majątek szacowano na blisko 19 milionów euro! Po ślubie Joanna Liszowska zdecydowała, że przeprowadzi się do Szwecji, by być bliżej ukochanego.

Były mąż aktorki w wywiadzie wyjaśnił również, dlaczego doszło do rozwodu. Do tej pory, nie do końca było jasne, czemu Asia i Ola zdecydowali się rozstać. Były jakieś podejrzenia, jednak żadne z nich nie chciało skomentować sprawy.

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich – powiedział w audycji w „Summer in P1„.

Milioner przyznał, że prowadzenie biznesu pochłonęło znaczną ilość jego czasu, w efekcie czego odsunął się od żony i dzieci. Po jego wypowiedzi można sądzić, że żałuje swoich decyzji – jednak jak to mówią, czasu już nie zmieni.

oanna Liszowska, Ola Serneke,

scena z: Joanna Liszowska, Ola Serneke, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Ładnie razem wyglądali?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Joanna Liszowska w nowej fryzurze. Wygląda jak SIA

Joanna Liszowska pisze PRAWDĘ o swoim związku z Olą Serneke; już DAWNO nie są małżeństwem!

Joanna Liszowska pokazała swoje DWIE córki. Jakie one do niej podobne!

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA