Fani „Zmierzchu” muszą to zobaczyć! Duża część obsady kultowej już serii ponownie spotkała się na festiwalu Epic Con w Chicago. Stał się to ponad 10 lat po premierze ostatniego filmu z 4-częściowej sagi, „Przed świtem – część 2” z 2012 roku.

Nikki Reed (Rosalie Hale), Ashley Greene (Alice Cullen), Kellan Lutz (Emmett Cullen), Jackson Rathbone (Jasper Hale) i Peter Facinelli (Carlisle Cullen) uczcili swoje ponowne spotkanie „portretem rodzinnym”, „Zabrałem dzieci do centrum handlowego, żeby zrobić portret rodzinny. #Zmierzch Uwielbiam ich”, napisał Peter Facinelli na Instagramie.

Taylor Lautner już po ślubie. Zobacz zdjęcia!

Na Instagramie i TikToku publikowali zdjęcia również inni członkowie obsady. Wygląda na to, że aktorzy bawili się doskonale w swoim towarzystwie. Oczywiście na imprezie zabrakło „najważniejszych” postaci filmu granych przez Roberta Pattinsona, Kristen Stewart i Taylora Lautnera.

Gwiazdy „Zmierzchu” znów razem

Obsada „Zmierzchu”spotykała się wielokrotnie na przestrzeni lat i wciąż od czasu do czasu opowiada o wspólnie spędzonym czasie na planie „Sagi”.

Autorka „Zmierzchu” chciała, by ON zagrał Edwarda Cullena

W styczniu tego roku Taylor Lautner pojawił się w podcaście „Call Her Daddy”, w którym odniósł się do intensywnej rywalizacji fanów pomiędzy „Drużyną Edwarda”, a „Drużyną Jacoba”. Mówił, jak trudno znosił presję, ataki, ale i adorację fanów.

Gwiazdy filmu, które pojawiły się w Chicago na festiwalu „Epic Con” oprócz wygłupów za kulisami, wzięli udział w panelu dyskusyjnym, w którym wspominali „dawne czasy”

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: