We wtorek, 16 maja 2023 ruszyła kolejna już, 76. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes, na który przybywają największe gwiazdy i głośne nazwiska show-biznesu. W ciągu ostatnich dni dla paparazzi zapozowali już m.in Johnny Depp, Naomi Campbell, Harrison Ford, Uma Thurman, Mads Mikkelsen, Catherine Zeta-Jones z mężem Michaelem Douglasem i 20-letnią córką Carys oraz kilka polskich nazwisk, w tym Anja Rubik, Weronika Rosati i… kontrowersyjna modelka Caroline Derpienski, która robi wszystko, by uzyskać status „celebrytki”.

Jennifer Lawrence sfotografowana po raz pierwszy od plotek o romansie z facetem Miley Cyrus

Jennifer Lawrence w sukni od Diora i japonkach na festiwalu w Cannes

W niedzielę kolejne tłumy gwiazd zapozowały na słynnych czerwonych schodach. Wśród nich pojawiła się Jennifer Lawrence, która w 2019 roku zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, by następnie spróbować swoich sił jako producentka filmowa. W 2022 roku powitała na swiecie swoje pierwsze dziecko – synka o imieniu Cy.

Teraz w trakcie 76. edycji Festiwalu, Lawrence pojawiła się na premierowym pokazie dokumentu „Bread and roses”, którego jest producentką oraz francuskiego kryminału „Anatomy of fall”. Z tej okazji zaprezentowała się w czerwonej sukni Diora z podkreślającym talię gorsetem, szalem narzuconym na ramiona oraz diamentowym naszyjnikiem.

Elegancką stylizację postanowiła jednak przełamać… obuwiem. Okazuje się bowiem, że gwiazda zrezygnowała ze szpilek i zamiast tego, na słynnych schodach zapozowała w czarnych japonkach, co wywołało niemałe kontrowersje w związku z łamaniem obowiązującego na festiwalu dress codu.

Abaca Press / Forum

Abaca Press / Forum

Abaca Press / Forum

Jennifer Lawrence zdradziła płeć swojego dziecka! Aktorka mówi niezwykle szczerze o macierzyństwie

pasekkozak