W swoim okładkowym wywiadzie dla październikowego wydania Vogue, Jennifer Lawrence ujawnia płeć swojego pierwszego dziecka i otwarcie mówi o swoim macierzyństwie.

Jennifer Lawrence urodziła chłopca

32-letni aktorka urodziła dziecko w lutym jednak do tego czasu starała się zachować swoją prywatność i nie udzielała wywiadów na ten temat. Wyjątek zrobiła pół roku później dla magazynu Vogue, którego okładkę zdobi.

TAK wygląda brzuch Jennifer Lawrence pół roku po porodzie

„Opowiadanie o macierzyństwie jest takie przerażające. Tylko dlatego, że jest tak różne dla każdego. Jeśli powiem: „To było niesamowite od samego początku”, niektórzy pomyślą: „Na początku nie było dla mnie niesamowite i poczują się źle” – powiedziała magazynowi.

Aktorka kontynuowała:

„Na szczęście mam tak wiele dziewczyn wokół siebie, które były uczciwe. Które mówiły:„ To przerażające. Możesz nie złapać relacji od razu. Możesz nie zakochać się od razu. Więc czułam się przygotowana na odpuszczanie” – powiedziała.

Jennifer Lawrence ujawnia, dlaczego praca z Leo DiCaprio była „PIEKŁEM”

Lawrence wspomniała również, że miała wiele wątpliwości, czy pokocha swoje dziecko:
„Pamiętam spacer z jednym z moich najlepszych przyjaciół, kiedy była w dziewiątym miesiącu i mówiłam:„ Wszyscy ciągle mówią, że będę kochać moje dziecko bardziej niż kota. Ale to nieprawda. Może pokocham go tak samo jak mojego kota?

Jak wyjaśniła, „Moje serce rozszerzyło się do granic możliwości, o których nie wiedziałam. Uwzględniam w tym mojego męża”.

„Rano po porodzie czułam, że całe moje życie zaczęło się od nowa” – powiedziała. „Po prostu  „Teraz jest pierwszy dzień mojego życia”. Po prostu się gapiłam. Byłam tak zakochana. Zakochałam się też we wszystkich dzieciach na całym świecie. Noworodki są tak niesamowite. To te różowe, spuchnięte, kruche, małe ocalałe. Teraz kocham wszystkie dzieci. Teraz słyszę dziecko, które płacze w restauracji, a ja mówię „Ojej, biedne”. „

Jennifer Lawrence jest w ciąży? Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek

Aktorka wyznała również, że jest niezwykle wdzięczna za „idealną” i „lekką” ciążę. Lawrence dzieli syna z mężem Cooke Maroney, którego poślubiła w październiku 2019 roku.

 

 

 

 

 

 

Jennifer Lawrence w zaawansowanej ciąży na premierze filmu "Don't Look up"

Jennifer Lawrence, fot. Forum/Backgrid USA

Jennifer Lawrence w zaawansowanej ciąży na premierze filmu "Don't Look up"

Jennifer Lawrence, Leonardo di Caprio, fot. Forum/Backgrid USA

Jennifer Lawrence w ciąży fot. Backgrid USA / Forum