Carla Bruni wyszła za mąż za ówczesnego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozego podczas cywilnej ceremonii w Pałacu Elizejskim 2 lutego 2008 roku. Był to pierwszy przypadek ślubu urzędującego prezydenta w historii Republiki Francuskiej.

Carla Bruni śmiała się z koronawirusa i SYMULOWAŁA KASZEL w tłumie

Carla Bruni – związki

Wiele emocji budziła bogata przeszłość panny młodej, która z dnia na dzień stała się pierwszą damą Francji. Bruni w latach 90. była jedną z najpopularniejszych supermodelek, zarabiając 7,5 mln dolarów rocznie. Bardziej niż zawodowe sukcesy, kolorową prasę interesowało jej dość bogate życie towarzyskie – modelka była związana m.in.  Vincentem Pérezem, Erikiem Claptonem, Donaldem Trumpem i Kevinem Costnerem. Łączono ją również z Mickiem Jaggerem. Bruni wychowuje syna ze związku z francuskim filozofem Raphaëlem Enthovenem. Aurélien skońćzy w tym roku 20 lat.

W 2011 roku na świat przyszła córka pary – Giulia Sarkozy, która urodziła się 19 października w paryskiej klinice De La Muette. Od czasu zakończenia prezydentury, Carla wróciła do tworzenia muzyki i koncertowania. Niedawno też światło dzienne ujrzała jej najnowsza płyta.

Brigitte Macron szczera do bólu o Melanii Trump

Na Intagramie byłej prezydentowej pojawiło się nagranie, na którym Carla Bruni wspólnie muzykuje z córką.

Co za radość, akompaniować ci, kochana, kiedy śpiewasz. Specjalne podziękowania dla operatora kamery – napisała Bruni, oznaczając byłego prezydenta Francji.

Brigitte Macron założyła mini i odsłoniła ramiona, a tam… (ZDJĘCIA)

Dziewczynka wykonała piosenkę Snowman z repertuaru Sia. Głosem byłej prezydentówny zachwyciła się m.in. Emmanuelle Alt, czyli naczelna francuskiej edycji „Vogue’a”. Myślicie, że świat mody już szykuje się do wypromowania kolejnego dziecka znanych rodziców?

 

Carla Bruni śmiała się z koronawirusa. Teraz przeprasza/fot. Forum

Carla Bruni, fot. Forum

Carla Bruni śmiała się z koronawirusa. Teraz przeprasza/fot. Forum

Carla Bruni / fot. Forum

Carla Bruni śmiała się z koronawirusa. Teraz przeprasza/fot. Forum

Carla Bruni / fot. Forum

Carla Bruni w 2016 roku

Carla Bruni w 2016 roku, fot. Credit line: X17online.com / X17 / Forum