Cezary Żak (58 l.) sławę i rozpoznawalność zyskał z sprawą grania w kultowym serialu „Miodowe Lata” czy „Ranczo”. Aktor występował również w kilku programach rozrywkowych jako juror. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Cezary wraz z swoją żoną Katarzyną zamierzają wystąpić w najnowszym programie „Czar Par”

Cezary Żak z córką (FOTO)

Cezary Żak

Cezary Żak zamieścił na Facebooku oświadczenie, w którym odniósł się do rozpowszechnianych informacji jakoby on i jego żona  dostali propozycję zasiadania w jury programu „Czar par„. Oboje mieli zażądać wysoką kwotę 300 tys. złotych wynagrodzenia. Aktor postanowił się odnieść do tych spekulacji.

W „Super Expressie” pojawiła się informacja, że w jury programu „Czar par” mieli zasiąść Katarzyna Żak wraz z mężem, Cezarym Żakiem. Jednak małżeństwo zażyczyło sobie ponoć zbyt dużą stawkę.

Państwo Pazurowie skorzystali. Dostali propozycję wystąpienia w show i ją przyjęli. Dostaną za to 200 tys. zł – powiedział informator w rozmowie z „Super Expressem„.

Do tej informacji postanowił się odnieść Cezary Żak. Aktor napisał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy jak naprawdę wyglądała cała sytuacja.

Otrzymaliśmy z Kasią propozycje wzięcia udziału w programie „Czar par”, ale z góry wiedzieliśmy, że ze względu na nasze zobowiązania zawodowe nie weźmiemy w tym udziału i odmówiliśmy. Insynuacje jakoby zażądaliśmy 300 tys. są wyssaną z palca bzdurą. Nawet nie podejmowaliśmy takich rozmów. – napisał Cezary na swoim profilu.

Program „Czar Par” o czym jest, kto w nim występuje?

Czar par” wrócił na antenę TVP po wielu latach nieobecności. Dawniej program był telewizyjnym hitem. Zasady nie uległy zmianie, jednak program zyskał nowych prowadzących. Są nimi Izabella KrzanMaciej Kurzajewski. Program jest o popularnych małżeństwach, które oceniają w programie zmagania uczestników. W roli ekspertów przedstawieni są: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą

Zamierzacie oglądać nowe odcinki tego programu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

The Brain. Genialny Umysł: Cezary Żak nie chce tryskać energią

Cezary Żak da się lubić

Rafał Mroczek w mocnym oświadczeniu potwierdza rozstanie się z żoną i zapowiada walkę o prawa do opieki nad córką!

Cezary Żak

Cezary Żak. Źródło, Facebook:Cezary Żak.

Cezary Żak

Cezary Żak jako juror w programie rozrywkowym The Brain. Fot.AKPA.

Cezary Żak

Cezary Żak. fot. AKPA

Cezary Żak Katarzyna Żak

Cezary Żak z żoną. Fot.AKPA.