Rafał Mroczek (37 l.) przez fanów postrzegany jest jako przykładny ojciec i dobry mąż, który dba o rodzinę. Aktor przez lata związany był z Joanną Skrzyszewską, para doczekała się nawet córeczki – Zosi. Od dłuższego czasu w mediach spekulowano o problemach w życiu miłosnym aktora. Między byłymi już partnerami nie dzieje się najlepiej. Okazuje się, że nie mogą porozumieć się w sprawie opieki nad córką.

Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska rozstali się? Aktor komentuje

Rafał Mroczek wydaje oświadczenie

Para postanowiła się rozstać po 13 latach związku! Niestety, ale rodzice nie mogą dogadać się w kwestii opieki nad dzieckiem. Ostatnio w tej sprawie interweniowała nawet policja, która potwierdza, że do interwencji doszło około godziny 23.

Mroczek bez zgody mamy wywiózł Zosię i nie odzywał się. Spakował pół domu pod nieobecność Joanny, napisał smsa, że Zosia śpi z nim, ślad po nim zaginął. Joanna zgłosiła to na policję, sprawa na pewno trafi do sądu – podaje źródło portalu plotkarskiego Pudelek.

Rafał Mroczek postanowił ukrócić spekulacje na ten temat i wydał oświadczenie. Opublikował je za pośrednictwem Instagrama.

Prawdą jest, że mimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie napisał pod oświadczeniem aktor.

Rafał zablokował również możliwość dodawania komentarzy do tego posta zapewniając, że ponownie nie zabierze głosu w tej sprawie.

Była żona aktora Joanna, jest modelką, dietetykiem i Miss Nastolatek z 2006 roku. Rafał oświadczył się jej w Meksyku. Para jednak nie przetrwała próby czasu i postanowili się rozstać.

Czekamy na komentarz w tej sprawie od byłej partnerki aktora, Joanny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Więdłocha zdradza, jak całuje Rafał Mroczek

Rafał Mroczek może już nie zatańczyć

Nowa dziewczyna Mroczka (FOTO)

Rafał Mroczek

scena z: Rafał Mroczek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Rafał Mroczek