Chiara Ferragni, popularna włoska modelka, która w masowej świadomości funkcjonuje jako „najsłynniejsza blogerka świata”, w październiku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Dzisiaj powitała na świecie drugie dziecko.

Chiara Ferragni urodziła

Prawie się zakrztusiliśmy, gdy zobaczyliśmy, ile Ferragni wydała na swój ŚLUB!

Chiara Ferragni i raper Fedez doczekali się 23 marca 2021 roku córki – La nostra Vittoria. Blogerka  opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie dziewczynki ze szpitala. Widzimy, że oczka ma po tacie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Najsłynniejsza blogerka świata na finiszu ciąży. Pokazała, jak rusza się jej brzuch

Kim jest Chiara Ferragni?

Pierwszy blog Chiary, The Blonde Salat, stał się trampoliną do jej sukcesu. Po dwóch latach prowadzenia swej witryny Ferragni została okrzyknięta przez magazyn New York za jedną z najważniejszych trendsetterek. W tym samym roku Teen Vogue uznał blogerkę za najbardziej wpływową dziewczynę blogosfery. Chiara z tytułem Blogger of the Moment miała już otwartą drogę do sławy.

W następnych latach pojawiły się współprace z dużymi brandami, które jeszcze bardziej wypromowały bloga i samą Chiarę. W 2014 roku blogerka zarobiła ok. 6 milionów euro brutto. Pieniądze spływały nie tylko ze współprac, ale i ze sprzedaży kolekcji butów Chiary.

Chiara Ferragni BEZ PHOTOSHOPA i filtrów (ZDJĘCIA)

Chiara Ferragni idzie do szpitala

Chiara Ferragni i Fedez/fot. The Mega Agency/Forum

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni