Chris Noth, czyli serialowy Mr. Big, został oskarżony o gwałty. Tak podają zagraniczne media. Aktor miał dopuścić się przestępstw na tle seksualnym na dwóch kobietach. Do czynów doszło podobno kilka lat temu. Co dziś jeszcze wiadomo na temat tej sprawy?

Chris Noth zdradza dlaczego uśmiercono Biga

Chris Noth jest gwałcicielem?!

Pierwsza ofiara gwiazdy serialu „Seks w wielkim mieście” to dziś 40-letnia Zoe, która w dniu przestępstwa miała 22 lata. Kobieta twierdzi, że Chris zgwałcił ją w swoim mieszkaniu. Dodajmy jeszcze, że portal „the Hoolywood Reporter” podaje, że drugą ofiarą Notha jest 31-letnia Lily, która w dniu zdarzenia miała 25 lat. Gwałt i w tym przypadku miał się odbyć w apartamencie serialowego męża Carrie Bradshaw.

Co ciekawe, obie oskarżycielki postanowiły donieść na Notha dopiero teraz, lata po gwałtach. Obie kobiety się nie znajdą i złożyły zeznania w kilkumiesięcznym odstępie.

Czy rzeczywiście doszło do tych przestępstw? Na ten moment nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Chris Noth nie przyznaje się do winy. Wydał w tej sprawie nawet specjalne oświadczenie.

Oskarżenia przeciwko mnie wysuwane są przez osoby, które spotkałem lata, a nawet dekady temu, są kategorycznie fałszywe. Te historie mogą pochodzić sprzed 30 lat lub 30 dni. Nie wiem, dlaczego teraz się pojawiają, ale wiem jedno, nie zaatakowałem tych kobiet – twierdzi aktor.

Myślicie, że rzeczywiście jest coś na rzeczy?

Chris Noth i Sarah Jessica Parker fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

chris-noth

Sarah Jessica Parker, Chris Noth na schodach

Sarah Jessica Parker, Chris Noth/fot. FORUM