Chrissy Teigen była niegdyś kochaną przez wszystkich gwiazdą. Cokolwiek nie robiła czy kupowała, wszyscy przyklaskiwali jej decyzjom. Jednak po aferze, w której oskarżono ją, o bycie podłym tyranem wszystko się odwróciło. Chrissy Teigen zniknęła z social mediów na jakiś czas, by po przerwie powrócić z przeprosinami i prośbą o wybaczenie. Okazało się, że pewnych rzeczy nie da się odkręcić.

Zbanowana Chrissy Teigen wraca na salony w seksownych wdziankach

Chrissy Teigen znów krytykowana

Żona Johna Legenda ciągle boryka się z krytyką. Niegdyś uwielbiane przez wszystkich wybryki influencerki, teraz są ciągle krytykowane. To, co gotuje, za co przebiera się na Halloween, a teraz… oberwało się jej za decyzję o przeszczepie brwi.

„Hej wszyscy, Chrissy Teigen zrobiła sobie przeszczep brwi. Widać ludzie mają zbyt dużo pieniędzy”, napisała jedna osoba na Twitterze.

Chrissy Teigen przyznała się, że usunęła z twarzy „poduszki Bichata”

Inna osoba napisała na Twitterze: „Świat jest na drodze prostej do piekła, ludzie nie mają co jeść, ale dzięki Bogu, że Chrissy Teigen mogła przeszczepić sobie brwi!”

Chrissy Teigen odpisała swoim krytykom na Instagramie, by przestali ją krytykować za każdą rzecz, którą robi. Na Insta Stories napisała, że zrobiła sobie przeszczep brwi, dlatego że zazwyczaj się nie maluje, a brwi to ważna część każdej twarzy. Według niej dzięki bardziej wyrazistym brwiom jej twarz będzie wyglądać lepiej. A jakie jest Wasze zdanie? Przeszczepilibyście sobie brwi?

Chrissy Teigen nie może pogodzić się z życiem „po aferze w social mediach”

Chrissy Teigen Fot.MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Chrissy Teigen Fot. T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Chrissy Teigen z synem

Chrissy Teigen z synem fot. Backgrid USA / Forum