Chrissy Teigen nadal walczy ze złą renomą po aferze o jej nieodpowiednim zachowaniu w stosunku do innych ludzi. Chrissy, która żyje social mediami straciła wiarygodność i followersi mają do niej od jakiegoś czasu dystans. Co jakiś czas małżonka Johna Legenda próbuje się wkupić w łaski swoich followersów. Tym razem przyznała się publicznie do zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

W klipie udostępnionym na Instagram Stories, 35-letnia modelka ujawniła, że ​​usunęła tłuszcz z policzków, czyli „poduszki Bichata” i podzieliła się z fanami efektem zabiegu. W filmie, który został ponownie udostępniony przez The Cosmetic Lane na Twitterze, Chrissy wyjaśniła, że zabieg został wykonany przez dra Jasona Diamonda, chirurga z Beverly Hills.

„Zrobiłam tę rzecz usuwania tłuszczu z policzków doktora Diamonda tutaj” – powiedziała, wskazując na swoje kości policzkowe. „A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę wyniki i to mi się podoba. Tak, zrobiłam to, co?”

Chrissy Teigen w czerwcu 2020 roku powiedziała, że ​​przeszła operację usunięcia implantów piersi. A 3 lata wcześniej, jak ujawniła na imprezie z okazji premiery swojej kolekcji do makijażu (maj 2017 r.), miała również liposukcję pod pachami. „Miałam wyssaną pachę”, Chrissy zażartowała: „[Ten tłuszcz] wraca, więc być może będę musiała wrócić i usunąć go ponownie”.

Projektant mówi, że Chrissy Teigen znęcała się nad nim psychicznie, „miałem myśli samobójcze”

Modelka i mama dwójki dzieci powiedziały wtedy, że nie żałuje swoich zabiegów. 

Chrissy Teigen fot. Backgrid USA / Forum

Chrissy Teigen jest w kolejnej ciąży?

Chrissy Teigen jest w kolejnej ciąży?Fot.Forum/ Mega Agency.

Chrissy Teigen z córką

Chrissy Teigen fot. X17 / Forum