Przez prowadzenie Jak ONI Śpiewają Kasi Cichopek nagle zrobiło się „pełno\”. Teraz okazuje się nawet, że według rankingu ośrodka badań społecznych TNS OBOP, jest ona najpopularniejszą prezenterką.

Kto znalazł się niżej? Krzysztof Ibisz, Wojciech Mann, Radosław Brzózka, Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Piotr Gąsowski i Hubert Urbański – jednym słowem osoby, które nie od dziś siedzą w tym biznesie.

Specjaliście w rozmowie z Twoim Imperium zapewniają jednak, że popularność wśród widowni wcale nie musi oznaczać największych zarobków czy popularności wśród organizatorów imprez. Wróżą nawet, że ten ranking niewiele zmieni.

– Zainteresowanie Katarzyną Cichopek jest znikome – mówi osoba z warszawskiej agencji Konferansjerzy Entertainment Group. – Organizatorzy imprez chcą sprawdzonych showmanów, takich jak Szymon Majewski. Są za to skłonni zapłacić więcej i dostosować się do terminów wyznaczonych przez gwiazdy. Wolą nawet przełożyć imprezę, ale za to mieć gwarancję dobrej zabawy, a nie tylko ładną buzię.

Jak więc zarabiają showmani? Najwięcej Szymon Majewski – 30 000 zł za godzinny występ. Prawie tyle może też zarobić Wojciech Mann, Robert Janowski – 20 000 zł, a Piotr Gąsowski 15 000. Co z Cichopek? 13 000 zł.

– Nasi klienci zamiast przepłacać za \”twarz\”, stawiają na profesjonalizm – mówi Łukasz Czarecki z agencji Art 4Rent.

A czy Kasia jest profesjonalna? Wszyscy mogli stwierdzić oglądając dwie edycji JOŚ.