Cielecka otwarcie o związku z młodszym partnerem. „Biologii nie przeskoczymy”

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF/AKPA Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF/AKPA

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od lat tworzą jedną z najgorętszych, a zarazem najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Choć rzadko mówią publicznie o swoim życiu prywatnym, ich relacja stale budzi ogromne zainteresowanie. Teraz aktorka gościła w podcaście “WojewódzkiKędzierski”, gdzie otworzyła się na temat swojej relacji z dużo młodszym partnerem.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – historia miłości

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner to tworzą jedną z najpopularniejszych par aktorskich w show-biznesie. Poznali się w środowisku zawodowym, a dokładniej w Teatrze Nowym. Pierwsze plotki o ich romansie pojawiały się już w 2019 roku. Cielecka i Gelner długo ukrywali swój związek i do dziś raczej nie afiszują się z tym.

Ich relacja od samego początku budziła wiele emocji i spore zainteresowanie mediów głównie ze względu na różnicę wieku. W tym przypadku to Magdalena Cielecka jest starsza od swojego partnera o 16 lat. Od lat są w szczęśliwym związku, co jednak stanowi dowód, że wiek to tylko liczba i można tworzyć zgrany duet.

Zobacz więcej: Cielecka przed sądem. Wiadomo, co grozi popularnej aktorce

Magdalena Cielecka o relacji z Gelnerem

Teraz Magdalena Cielecka miała okazję gościć w podcaście “WojewódzkiKędzierski”. Aktorka otworzyła się wyjątkowo na temat związku z młodszym partnerem i dała do zrozumienia, że bardzo cenią sobie prywatność i raczej stronią od medialnego szumu, przez co zdarza się, że pojawiają się spekulacje o ich rozstaniu.

Mam wrażenie, że nie wykładamy się jakoś “na patelnię” i bardzo sobie to cenimy. To przychodzi z jakąś taką naturalnością — to nie jest tak, że się gdzieś ukrywamy. Wychodzi nam to do tego stopnia, że co chwilę pojawiają się jakieś plotki, informacje, że już nie jesteśmy razem – wyznała aktorka.

Magdalena Cielecka podczas wywiadu przyznała na wizji, że w swoim partnerze lubi “wszystko”, ale zdradziła też, co najbardziej jej się podoba.

Lubię w Bartku to, że jest nieoczywisty, ma w sobie jakąś tajemnicę, jest dla mnie ciągle nieodgadniony, a jesteśmy już jakiś czas razem. Ma też jakąś ogromną wrażliwość, czego może nie widać na pierwszy rzut oka, ale jest niezwykle wrażliwym człowiekiem i idzie swoją drogą, często niełatwą – mówiła Cielecka.

Zobacz więcej: Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner przechodzili kryzys? Nowe fakty o ich związku wyszły na jaw!

Magdalena Cielecka o różnicy wieku w związku

Magdalena Cielecka podczas rozmowy w ostrych słowach odniosła się również do często poruszanego wątku różnicy wieku między nią, a Gelnerem. Aktorka dała do zrozumienia, że robienie sensacji z różnicy wieku jest przejawem społecznych uprzedzeń, a tworzenie tabu wokół związków, w których to kobieta jest starsza od partnera, wynika przede wszystkim z braku oswojenia z tym tematem. Jednak gdy to mężczyzna jest starszy, to różnica wieku już rzadko budzi podobne emocje.

Mam świadomość, ile jestem starsza od mojego partnera, natomiast o********y się od tego, bo jeśli dwójka ludzi chce być razem, to jest tylko ich sprawa i na ich zasadach. Mężczyźni od wieków mieli młodsze partnerki i uznawano to za coś normalnego, wręcz zrozumiałego. Dzisiaj to się już na szczęście zmienia — oczywiście tej biologii nie przeskoczymy i nie oszukamy – wyznała.

Zobacz więcej: Magdalena Cielecka PO RAZ PIERWSZY tak szczerze o różnicy wieku w związku! „Nie jesteśmy prawdziwą relacją”

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner/KAPIF
 

Klaudia Jaroszek - Redaktor

Klaudia Jaroszek redaktorka serwisu Kozaczek.pl. Zajmuje się tematyką lifestyle’ową i show-biznesową, a szczególną pasją darzy obszar modowo-urodowy wśród gwiazd. Wcześniej związana z serwisem newsowym i modowym oraz rozgłośniami radiowymi.

0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze