Ciężarna Behati Prinsloo (34 l.) dzielnie oklaskiwała swojego małżonka podczas jego ostatniego koncertu. Ostatniego, ale i pierwszego od wybuchu skandalu z jego rzekomymi zdradami i nieodpowiednim zachowaniem. Aż 5 kobiet poszło do mediów, by pokazać, jakim naprawdę jest facetem.

Oto reakcja Behati Prinsloo na rewelacje o swoim mężu

43-letni Adam Levine, lider zespołu Maroon 5, pojawił się na scenie w MGM Grand Hotel w miniony weekend w ramach gali charytatywnej Shaquille O’Neal – „The Event”, w której wzięły udział takie gwiazdy jak futbolista Rob Gronkowski z partnerką Camille Kostek, Logan Paul czy raper Flavour Flav.

Przypomiknamy, że Sumner Stroh, wraz z kilkoma innymi kobietami, oskarżyła Levine o wysyłanie nieodpowiednich i zalotnych wiadomości na Instagramie. Stroh stwierdziła w filmie udostępnionym TIkToku, że miała roczny romans z żonatym muzykiem, który ma córki Dusty Rose (5 l.) i Gio Grace (4 l.). Supermodelka jest aktualnie w ciąży z 3. dzieckiem Levine’a.

Sonda

poll-violet

Ciężarna Behati Prinsloo powinna wspierać męża, który ją zdradzał?

Behati Prinsloo powinna stać za mężem?

Przypominamy, że Adam Levine przyznał się później do wysyłania nieodpowiednich wiadomości, które „przekroczyły granicę” w oświadczeniu udostępnionym za pośrednictwem jego relacji na Instagramie. Jednak zaprzeczył, że kiedykolwiek miał romans.

Adam Levine jest potworem, „traktował mnie jak śmiecia”

„Wiele się o mnie mówi i chcę oczyścić powietrze. Użyłem złego osądu, rozmawiając z kimkolwiek innym niż moja żona w JAKIKOLWIEK zalotny sposób […] Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia”, napisał Levine.

Behati Prinsloo, były aniołek Victoria’s Secret został sfotografowany kilkakrotnie trzymający rękę męża od czasu skandalu, a nawet wysłała do otoczenia subtelną wiadomość, nosząc koszulkę z napisem „Miłość”. Teraz towarzyszyła mu podczas pierwszego koncertu. Co wy na to?