Nad związkiem Behati Prinsloo i Adama Levine’a zawisły czarne chmury. Muzyk został oskarżony przez conajmniej trzy kobiety, że wysyłał do nich sprośne wiadomości. Choć Levine gęsto się tłumaczy i przeprasza najbardziej poszkodowaną wydaje się być jego żona Behati, która właśnie jest w ciąży z ich trzecim dzieckiem.

Behati wierzy Adamowi

34-letnia modelka Victoria’s Secret i 43-letni gwiazdor trafiły na pierwsze strony gazet po tym, jak piosenkarz został oskarżony o trwający ponad rok romans z instagramową modelką Sumner Stroh.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się kolejnego dziecka!

Podczas gdy Prinsloo jeszcze nie wypowiedziało się publicznie na temat zarzutu romansu, przyjaciółka pary dzieli się wglądem w jej obecny stan.

Adam Levine wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń o zdradę: „Przekroczyłem granicę”

„Behati jest zdenerwowana, ale wierzy mu, że nie było żadnego fizycznego romansu”, zdradza E!News. „Byli razem przez cały ten czas. Czuje, że są szczęśliwym małżeństwem i jest zszokowana, gdy dowiaduje się, co dzieje się za jej plecami”.

Źródło dodaje, że chociaż „nie ma wymówek dla jego niewłaściwego zachowania”, Levine utrzymuje, że „to nie było nic fizycznego”.

Adam Levine ZDRADZAŁ ciężarną żonę?! Chciał nazwać dziecko imieniem KOCHANKI

„Jest rozczarowany sobą i zdenerwowany tym, że tak skrzywdził swoją rodzinę” – dodaje wtajemniczony. „To pobudka i uświadomiła mu, że ma dużo do naprawienia”.

Levine i Prinsloo, którzy  są ze sobą od 2014 roku, są rodzicami pięcioletniej Dusty Rose i czteroletniej Gio Grace i obecnie spodziewają się trzeciego dziecka.

 

 

Los Angeles, CA -Credit line: Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Santa Barbara, CA – , Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum