Doda niewątpliwie zmieniła się, odkąd zobaczyliśmy się pierwszy raz. Potwierdza to także artykuł w magazynie Świat i Ludzie, w którym czytamy o nawykach Dody.

Od ojca Pawła Rabczewskiego, nauczyła się zdrowego stylu życia. To on mówił jej o samodyscyplinie i wartościach odżywczych białka. Rzuciła też palenie.

– Kiedyś dymiła jak smok. Papierosy zrzuciła z dnia na dzień. Byliśmy pod wrażeniem jej silnej woli – mówi jeden z byłych współpracowników Dody.

Od tamtej pory piosenkarka spędza też dużo czasu na siłowni. Podobno nawet kiedyś zasłabła z powodu nadmiernego wysiłku. Codziennie ćwiczy aerobik i robi codziennie kilkadziesiąt brzuszków.

Ważnym elementem jest też dieta. Kawę słodzi słodzikiem, je tylko razowe pieczywo, a wskaźniki kalorii zna na pamięć. Na obiad jada często ryż z chudym mięsem i warzywami, ewentualnie sałatki. Wszystko bez sosów i tylko na oliwie z pierwszego tłoczenia.

Po godzinie osiemnastej menu jest bardzo ubogie – zawiera jedynie niegazowaną wodę mineralną. Dziś waży podobno 55 kg, a kiedyś waga wskazywała jakieś 10 kg więcej.

– Jej ojciec chciał ją odchudzić zastrzykami testosteronu. Wzięła chyba ze dwa.Potem przerzuciła się na lekką kuchnię i trzyma się jej do dziś – mówi znajoma piosenkarki.

Podobno Doda nie pije także alkoholu, ponieważ uważa, że zatruwa jej wątrobę. Nie zapomina też o tabletkach z kompletem witamin i mikroelementów.

2005:

2006:

2007:

Pisała też o tym HotGirl.