Selena Gomez pojawiła się na czerwonym dywanie podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Gwiazda zapozowała w pięknej, białej kreacji. Nie była jednak sama.

Selena Gomez w nietypowym stroju na lotnisku we Francji

Selena Gomez i Bill Murray biorą ślub?

Selena Gomez podczas prezentacji na czerwonym dywanie w Cannes pojawiła się z Billem Murray’em – legendarnym gwiazdorem kina. 26-latka i Bill Murray pojawili się razem w celu promocji najnowszego filmu, w którym wspólnie wystąpili. W Internecie ich zachowanie wywołało burzę, o czym pisaliśmy już tutaj: GWIAZDY Ludzie uznali, że Bill Murray niestosownie dotykał Selenę Gomez w Cannes – skomentowała jego zachowanie

Selena na swoim Instagramie zamieściła wpis, który jeszcze bardziej podburzył fanów. Poinformowała w nim, że bierze… ślub z Billem.

Mój pierwszy raz w Cannes. Jestem zaszczycona, że mogłam być częścią tego filmu z Jimem i resztą obsady. Przy okazji – ja i Bill bierzemy ślub – napisała pod zdjęciem.

Mimo że wpis już od czterech dni jest w Internecie, dopiero teraz podgrzał atmosferę. Fani zastanawiają się, czy to prowokacja, czy może… to prawda?  Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć słów Seleny Gomez.

Jesteśmy bardziej skłonni uwierzyć, że Selena tym zdaniem chciała podburzyć media i Internautów. Chociaż, kto wie, to w końcu Hollywood.

Selena Gomez pojechała do kościoła Justina i Hailey (ZDJĘCIA)

Aktor został zapytany w jednym z wywiadów, co szeptał do ucha Selenie Gomez, jednak odparł, że nie pamięta.

Co sądzicie o całej sprawie. To zwykła plotka?

 

72nd Film Festival of Cannes, red carpet of
selena-gomez-1-1
Opening and 'The Dead Don't Die' Premiere, Cannes Film Festival 2019
72nd Film Festival of Cannes, red carpet of