Selena Gomez i Justin Biber to była jedna z ulubionych par zagraniczne show biznesu. Mimo, że oboje wyglądali na bardzo zakochany, obecnie nic już ich nie łączy. Szybko po rozpadzie związku Justin oświadczył się Hailey Baldwin i to właśnie z nią postanowił spędzić resztę życia. Selena –  skupiła się na sobie – na swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Selena Gomez w białym bikini – zamiast ścianki wybrała przyjaciół (ZDJĘCIA)

Początkowo media informowały, że Selena i Justin nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Zarówno dla niej jak i dla niego było to po prostu za trudne. Justin zmagał się z depresją i huśtawkami emocjonalnymi, dodatkowo Selena przeszła załamanie nerwowe.

W 2018 roku, jesienią, zagraniczna prasa informowała, że Justin Bieber próbował skontaktować się z byłą dziewczyną. Martwił się o samopoczucie wokalistki – podobno nigdy nie odebrała od niego telefonu.

Jednak jak informuje teraz In Touch Weekly to głównie Selena Gomez pragnęła nawiązać kontakt z Justinem Bieberem. Doszło później nawet do spotkania.

WOW! Selena Gomez w oliwkowym kostiumie kąpielowym – wygląda SUPER! (ZDJĘCIA)

Niedawno wysłała mu „pełne miłości wiadomość wsparcia i najlepsze życzenia”.

Myślicie, że coś do niego jeszcze czuje?

*PREMIUM-EXCLUSIVE* After skipping the Grammys, Selena Gomez slips into a two-piece during a beach day in Mexico! *WEB EMBARGO UNTIL 8:30AM PST February 14, 2019* Selena Gomez
a53bc2b8
*EXCLUSIVE* Selena Gomez brings her BIBLE to Nobu! Selena Gomez

Sonda

poll-violet

Gomez wciąż do niego coś czuje?

1

Oczywiście, oni są sobie przeznaczeni

2

Nie, dla Seleny to już przeszłość