Zac Efron (34 l.) pojawił się właśnie po raz pierwszy na czerwonym dywanie, odkąd wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego rzekomej operacji plastycznej. W miniony wtorek aktor wziął udział we premierze swojego nowego filmu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Zac Efron pierwszy raz o bezsenności, depresji i wypaleniu

Hollywoodzki amant ujawnił niedawno, że jego dramatyczna zmiana w wyglądzie związana jest z wypadkiem – strzaskaną szczęką po rozbiciu brody o granitową fontannę. Zac Efron nie przypomina samego siebie, nic więc dziwnego, że od razu spekulowano jego wizytę na stole operacyjnym.

Na początku tego miesiąca Zac Efron ujawnił prawdę o plotkach o operacjach plastycznych, które krążyły już w zeszłym roku. W wywiadzie dla amerykańskiego wydania Men’s Health wyznał, jak poślizgnął się w skarpetkach podczas biegania po swoim domu, powodując, że uderzył brodą w granitową fontannę.

Zac Efron, a operacje plastyczne

Gwiazdor wyjaśnił, że ​​stracił przytomność, by następnie obudzić się z „kością podbródka zwisającą mu z twarzy”. Efron wyznał, że w związku z kontuzją zaczęły pracować całkowicie inne partie mięśni w jego twarzy rosnąc. Jednak to nie wyjaśnia opuchnięcia twarzy i… powiększonych ust?

Chirurg plastyk komentuje nowy wygląd Zaca Efrona

Mięśnie po prostu urosły. Po prostu stały się naprawdę duże – wyznał w rozmowie z Men’s Health.