34-letni Zac Efron właśnie udzielił bardzo osobistego wywiadu. W rozmowie z Men’s Health, którego jest gwiazdą październikowej okładki, aktor wyznał, że miał depresję, cierpiał na bezsenność i czuł całkowite wypalenie zawodowe.

Była Zaca Efrona wyjawia jakim jest „potworem”

Zacząłem cierpieć na bezsenność i przez długi czas byłem w dość silnej depresji. Coś w tym doświadczeniu [gra w filmie „Baywatch”] mnie wypaliło. Naprawdę ciężko było mi się wycentrować. Za dużo leków moczopędnych przez zbyt długi czas i to coś we mnie zepsuło […] Ten wygląd z Baywatch, nie wiem, czy jest to naprawdę osiągalne. W skórze jest po prostu za mało wody. To jest fałszywe – wyznał Zac Efron o roli w filmie „Baywatch” z 2017 roku.

Zac Efron o problemach psychicznych

Men’s Health napisało w artykule, że 6 miesięcy po zakończeniu filmu Efron w końcu zaczął znowu czuć się dobrze, a po tym, jak zrobił sobie przerwę od aktorstwa i mieszkał w Australii podczas pandemii.

Eks Zaca Efrona opowiada o „toksycznej” relacji z aktorem

Według magazynu, powrócił do treningu i pracy na siłowni bardziej świadomie. Oprócz problemów ze zdrowiem psychicznym, z którymi zmagał się po przygotowaniu do „Baywatch”, Efron doznał również kilku urazów fizycznych w ciągu ostatnich kilku lat, w tym zerwania więzadła i złamanego nadgarstka.

Jednak to nie jedyne uraz aktora. Okazuje się, że kontuzje to jego specjalność. Aktor opowiedział również o pęknięciu szczęki po poślizgnięciu się i uderzeniu w fontannę podczas biegania w skarpetkach po domu…

Zac Efron Fot. MPI99/Capital Pictures

 

Zac Efron

Zac Efron fot. Zuma Press / Forum