Amy Schumer jest znana z ciętego języka i ostrych ripost, jakimi karmi dziennikarzy. Aktorka słynie też z tego, że jest bezpruderyjna, a intymne wyznania nie stanowią dla niej żadnego problemu.

Zobacz: Nie uwierzysz, jak Amy Schumer zareagowała na KOLEJNĄ nagą fotkę Kim Kardashian!

Dlatego fanów gwiazdy nie zdziwiła odpowiedź, jaką aktorka dała Gulianie Rancic, dziennikarce modowej, podpytującej gwiazdy na czerwonym dywanie o ich kreacje.

Rancic nie ma dobrej opinii wśród gwiazd. Jej pytania bywają uznawane za szowinistyczne, komentarze na temat wyglądu nawet rasistowskie. Ona sama twierdzi, że nigdy nie ma złych intencji, ale faktem jest, że bywa wścibska, nazbyt bezpośrednia i zwyczajnie brak jej taktu.

Kiedy na przykład komplementuje stylizację dojrzałej aktorki, potrafi wrzucić zdanie w stylu „kobiety w twoim wieku”, a gdy rozmawia z gwiazdą, która niedawno została mamą, za wszelką cenę chce się dowiedzieć, jak to możliwe, że mając małe dziecko, kobieta jest w stanie pojawić się na imprezie.

Amy Schumer, znana z feministycznych poglądów, zapytana o swoją kreację na gali Emmy, odparła:

Czytaj też: Amy Schumer opowiada o swoim podejściu do własnego wyglądu

– Mam na sobie Vivian Westwood oraz tampon OB – czy wywołała niesamowity entuzjazm wśród koleżanek z branży.

Dlaczego nigdy nie pyta mężczyzn, o to, w co są ubrani? – oburzają się kobiety, które mają dość bycia sprowadzanymi do sukienek, butów i torebek. Jednocześnie udostępniają dalej słynną już odpowiedź Amy.

Dlaczego przywołujemy tę historię? Otóż Giuliana znów zdenerwowała kobiety – podczas wczorajszej gali Emmy zapytała Padmę Lakshmi:

– Powiedz mi proszę – jesteś już po czterdziestce, a nigdy nie wyglądałaś lepiej. Wiele kobiet patrzy na ciebie i chciałoby pewnie poznać Twoje sposoby na piękny wygląd – powiedziała dziennikarka.

Internautki znów zaczęły się złościć. Uznały, że Rancic kompletnie nie ma wyczucia i znów przypomniały słynną odpowiedź Amy.

Tak się jej odpowiada! – piszą internautki.

Co TAMPON ma wspólnego z czerwonym dywanem?

Giuliana Rancic

Co TAMPON ma wspólnego z czerwonym dywanem?

Amy Schumer

Co TAMPON ma wspólnego z czerwonym dywanem?

Giuliana Rancic

Co TAMPON ma wspólnego z czerwonym dywanem?

Padma Lakshmi

Co TAMPON ma wspólnego z czerwonym dywanem?

Padma Lakshmi