Colin Farrell (46 l.) został zauważony podczas joggingu wWest Hollywood, bez koszulki. Aktor od lat dba o swoją sylwetkę, wielokrotnie świecąc spoconymi mięśniami, ku uciesze tysięcy kobiet (i nie tylko) na całym świecie.

Colin Farrell świeci bicepsami podczas porannego joggingu

Aktor aktualnie pracuje przy dużym serialu telewizyjnym, w którym zagra i wyprodukuje. Colin Farrell ma grać główną rolę w telewizyjnym dramacie „Sugar”. O serialu była mowa już w zeszłym roku, jednak były partner Alicji Bachledy-Curuś związał się z produkcją na początku tego 2022.

Farrell trzyma formę, gdyż przed nim pracowite kilkanaście miesięcy. Według doniesień zza oceanu aktor przygotowuje się również do rozpoczęcia pracy nad serialem DC, w którym wcieli się ponownie w rolę Pingwina.

Colin Farrell trzyma formę

Aktor wcielił się w rolę Pingwina w filmie opartym na DC Comics – „The Batman”, który został dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Od razu zaproponowano aktorowi kontynuację roli antybohatera.

Roznegliżowany Colin Farrell biega po Beverly Hills

Co ciekawe, wiadomość o serialu opartym na postaci Pingwina została ujawniona na kilka miesięcy przed oficjalnym wydaniem filmu „The Batman” i potwierdzono, że aktor powtórzy swoją rolę. Serial, który obecnie jest bez tytułu, jest w fazie rozwoju i ma mieć swoją premierę w serwisie streamingowym HBO Max w 2023 roku.