Cardi B (27 l.) rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę której dała na imię Kulture. Raperka nie szczędzi na dziecko pieniędzy. Kulture od małego ubierana jest w ciuchy od najlepszych projektantów. Cardi B szasta pieniędzmi na prawo i lewo jeżeli chodzi o jej córkę, która jest oczkiem w głowie znanej mamy.

Cardi B znów szokuje. Tym razem chodzi o jej manicure

Córeczka Cardi B tańczy do największego hitu mamy!

Kulture mimo, że ma dopiero roczek już samodzielnie stoi, wykonuje krótkie trasy i co najdziwniejsze TAŃCZY. Dumna mama postanowiła podzielić się z fanami jakie ruchy taneczne ma jej córka. Dziewczynka tańczył z mamą Cardi B i tata Offset do melodii „Clout” i widać, że przy tym świetnie się bawi. Kulture można zobaczyć stojącą w salonie, gdy pochyla głowę i tańczy do chwytliwej melodii, trzymając w rączce różowego iPhone’a.

Cardi dodała także podpis „Styled by mommy” do wideo, co może świadczyć że to ona ubrała córeczkę. Modne dziecko na wideo ma na sobie biały komplet dresowy z dziecięcej linii Gucci, dodatkowo buty również pochodzą od projektanta jak i kaszkiet na głowie dziewczynki. W oczy aż razi ogromna ilość biżuterii. Kolczyki w uszach w kształcie serca, bransoletka na nadgarstku, kilkanaście naszyjników i nawet bransoletka na nodze. Dziewczynka obwieszona jest jak choinka. Biżuteria pięknie odbijała światło, błyszcząc aż z daleka. Podejrzewamy, że jeden taki naszyjnik musiał kosztować niemałą sumkę, a co dopiero cały komplet. Kulture swój modny wygląd zakończyła „ponad 100 karatami” złotych łańcuchów, wysadzanych diamentami przez znaną wśród celebrytów firmę jubilerską Pristine Jewellers z Nowego Jorku. Brzmi jak przesada?

Myślicie, że Cardi B jest dobrą matką?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cardi B z córeczką Kulture w pasujących stylizacjach. Modny duet?

Sorry, Kylie Jenner; Cardi B PRZEBIŁA Cię prezentem dla córki

Cardi B pokazuje okropnie spuchnięte stopy i zapewnia, że już NIGDY nie podda się operacjom plastycznym

View this post on Instagram

Celebrating my mommy ❤️ Styled by mommy.

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

View this post on Instagram

Dress by Mommy ❤️

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Cardi B

Fot.FORUM/MegaAgency

Cardi B

Fot.Forum/BACKGRID USA

Cardi B

Fot.FORUM/MegaAgency

Cardi B

Fot.FORUM/MegaAgency