Eliza Trybała (26 l.) i Paweł Trybała poznali się w programie „Warsaw Shore”. Oboje słynęli z zamiłowania do imprez, a ich poczynania mogli śledzić na bieżąco widzowie show. Chociaż początkowo romansowali z innymi uczestnikami ekipy, ostatecznie zbliżyli się do siebie i wzięli ślub. Mają dwie córeczki. Jak obecnie wyglądają?

Eliza Trybała urządziła córce BAJKOWE urodziny – pokazała zdjęcia

Córeczki Elizy i Pawła Trybały

Eliza z szalonej imprezowiczki zmieniła się w przykładną żonę i mamę. Metamorfozie uległ także jej wizerunek – nie ma już tlenionych blond włosów, stawia na lżejszy makijaż i nieco bardziej stonowany strój, chociaż nadal lubi wyglądać seksownie. Była uczestniczka reality-show ma również własną markę odzieżową.

Eliza w 2014 roku urodziła córkę Victorię, dwa lata później na świat przyszła Kornelia. Celebrytka często pokazuje dziewczynki na Instagramie. Bardzo urosły!

View this post on Instagram

Yeeee a my znowu dorwałyśmy nowe lalki @lolsurprise.polska z serii hairvibes 😻 A Wy chcecie poczuć #LOLvibes? To weźcie udział w KONKURSIE i przenieście się do świata mody i BROKATU! ✨ Co należy zrobić? -Zrób szaloną fryzurę swojemu dziecku (ja dzisiaj mialam wene na wielorożca i japoński kwiat lotosu 😆) – Uwiecznij ją na zdjęciu z lalką L.O.L Surprise #Hairvibes – opublikuj zdjęcie na swoim profilu z #Konkurshairvibes – oznacz profil @lolsurprise.polska Do wygrania: – 4 x sesja zdjęciowa w stylu LOL OMG Lights + 4 zestawy LOL lights ❣️ – 5 x zestaw LOL Lights ❣️ – 5 x samochód z lalką ❣️ – 1 x domek ❣️ – 1 x Glamper ❣️

A post shared by Eliza Trybała (Wesołowska) (@elizka_trybala) on

Piękne dziewczyny jak ich mama.

Ale one są już duże 🙉😍 pamiętam przecież jak by to wczoraj było, kiedy Kornelkę urodziłaś 😅

Ale One juz duze ❤️😍 I piękne po mamusi ❤️😍😍 – komentują fani.

Eliza Trybała pokazała zdjęcia przed operacjami – różnica jest OGROMNA

Spodziewaliście się, że „Eliza z Warsaw Shore” tak szybko założy rodzinę i zrezygnuje z imprezowego stylu życia?

scena z: Paweł „Trybson” Trybała, Eliza Trybała, SK:, , fot. Niemiec/AKPA