Bluzy, leginsy, topy, sportowe buty – to zwykle w takich zestawach widzimy Annę Lewandowską. Nic dziwnego, skoro trenerka większość czasu spędza na siłowni. Lewandowska nawet na co dzień preferuje dość luźny styl i wybiera casualowe zestawy.

Anna Lewandowska pokazuje swoje ŚNIADANIA na kwarantannie. Aż ślinka cieknie! (DIETY GWIAZD)

Klara Lewandowska nie chce nosić sukienek!

Łączenie sportowych i eleganckich elementów spodobało się fankom trenerki, bo często chwalą jej styl i dopytują o poszczególne ubrania. „Lewa” robi też szał na ściankach, gdzie pojawia się w eleganckich sukienkach, które zakłada „od święta”. Wygląda na to, że podobne podejście do ubioru ma córka Lewandowskich, Klara. Trenerka przytoczyła dialog z blisko 3-letnią córką.

Ja: „Klara, to może dziś założysz sukienkę?” Klara: „Nieee”. A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje), balerinki, spineczki, opaski. A co jest? Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy. Po kim ona to ma? U w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi? Jak radzicie sobie z Waszymi małymi fashionistkami? – napisała Lewandowska.

View this post on Instagram

Sunday mood. How are you dealing with your little fashionistas? 😋 ___________________________ Ja: Klara, to może dziś założysz sukienkę..? Klara: Nieee🥴 🤷‍♀️🙈A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje,😆), balerinki, spineczki, opaski.. A co jest? 😁Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy 🙈 Po kim ona to ma ?😅 i w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi?😎😆 Jak radzicie sobie z Waszymi małymi fashionostkami?😋 No i jakie marki dziecięce polecacie? Od siebie dziś polecam @bobuxpolska #annalewandowska #bobuxpolska #bobux #bobuxshoes #klaralewandowska #babystyle #sunday

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Córka Anny Lewandowskiej ćwiczy z tatą w domowej siłowni podczas kwarantanny

Anna Lewandowska wygłupia się na TikToku (WIDEO)

Anna Lewandowska pokazała swój piękny TARAS. To tam relaksuje się z rodziną

View this post on Instagram

Kobietą być💞 Od zawsze na tym świecie KOBIETA, łączy wiele ról… kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna… mogę wymieniać w nieskończoność. Kobieta potrafi zamieniać marzenia w plany bo wie, że nie trzeba się ich bać. Kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuja spokojem – bo zna swoją wartość. Kobieta wie, jak walczyć z ludzkimi słabościami zamiast z ludźmi – bo jest dobrym obserwatorem. Kobieta potrafi przyznać się do błędów – bo jest pokorna i otwarta na zmiany. Kobieta wie, jakie są priorytety w życiu człowieka – bo zna swój potencjał. Kobieta potrafi zrezygnować ze swoich planów dla męża, dziecka, rodziny – bo kocha prawdziwie. Kobieta potrafi słuchać i dawać nadzieję – bo jej największa mocą jest wrażliwość. Dzisiejszy dzień jest jest dobrą okazją, żeby pomyśleć, jakie naprawdę jesteśmy a nie jak chciałybyśmy być postrzegane. W tym dniu, życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń – to jest podstawa równowagi i harmonii. Tego nam wszystkim życzę w naszym Dniu Kobitki💞 Wasza Ann #annalewandowska #women #dzienkobiet

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on