Kaia Gerber (21 l.) bagatelizuje rolę, jaką w jej życiu odegrał nepotyzm. Kaia, która jest córką supermodelki Cindy Crawford i milionera Rande’go Gerbera, przyznała, że jej rodzice odegrali rolę w jej sukcesie jako młodej modelki, ale jeśli chodzi o jej nową karierę aktorską, jest to wyłącznie jej praca.

Ponętna Kaia Gerber nawadnia się po treningu

Żaden artysta nie poświęci swojej wizji dla czyjegoś dziecka. Tak po prostu nie tworzy się sztuki, a mnie interesuje sztuka […] Tak, nepotyzm jest powszechny, ale myślę, że gdyby rzeczywiście był taki, jak ludzie go przedstawiają, widzielibyśmy go jeszcze więcej, powiedziała magazynowi Elle.

Te słowa wzbudziły wiele kontrowersji. Uprzywilejowana biała, piękna kobieta ze sławną mamą i bogatym tatą, mówi, że do sama osiąga sukcesy, a nepotyzm w tym nie pomaga?

Kaia Gerber i fala hejtu o bagatelizowanie nepotyzmu

Jeśli chodzi o aktorstwo, oto tylko kilka dzieci „nepo”, które przed nią… trafiły na ekrany, dzięki właśnie znanemu nazwisku czy sławnej mamie: Allison Williams, Charlie Hall, Emma Roberts, Riley Keough, Billie Lourd, Carrie Fischer, Ben Stiller, Jaden Smith, Dan Levy , Dakota Johnson, Colin Hanks, Ansel Elgort…

Kaia Gerber została aktorką. Zagra w popularnym serialu

Na szczęście 21-letnia Kaia powiedziała, że nie „odmówi sobie przywileju, który mam”, ale ograniczy go jedynie do „wspaniałego źródła informacji” od kogoś, kto może udzielić jej „wspaniałej rady”.

Dzięki mojej mamie poznałam też niesamowitych ludzi, z którymi teraz mogę pracować, dodała Kaia. A my odpowiadamy – No właśnie Kaia, no właśnie.