27-letnia Tallulah Belle Willis to jedna z córek słynnej pary aktorskiej – Demi Moore i Bruce’a Willisa. I jak to bywa w Hollywood, dzieci gwiazd borykają się z wielkimi kłopotami. Aktualnie na językach wszystkich jest Tallulah Willis, która otworzyła się na temat swoich głęboko zakorzenionych kompleksów, w które wpędziła ją jej własna matka. Jednak doczytajcie historię do końca, Demi nic nie nabroiła.

Tallulah Willis na starych zdjęciach

Tallulah Willis o kompleksach

Tallulah Willis niedawno otworzyła się na temat tego, jak to jest dorastać z Brucem Willisem i Demi Moore jako rodzicami, przyznając, że jest „poszkodowana” wyglądaniem jak „bliźniak” swojego ojca.

„Zajęło mi to zbyt dużo czasu, zanim zdałam sobie z tego sprawę,” rozpoczęła swój wpis na Instagramie, dodając: „Nie masz wpływu na przemijające lata, czas płynie. Twoja twarz może się również zmienić”.

Zastanawiając się nad fizycznymi podobieństwami, które dzielą ją z ojcem, Tallulah przyznała, że ​​„ukarała” siebie za to, że „nie wyglądała jak” jej matka, Demi Moore, wyjaśniając: „Powiedziano mi, że jestem bliźniakiem Bruce’a  – nie podobało mi się to podobieństwo, jak sądziłam moja „męska” twarz była jedynym powodem czemu czułam się, że nie zasługuję na miłość – FAŁSZ! ”. Następnie w social mediach podzieliła się przemyśleniem, że doszła do wniosku, że jest „z natury wartościowa i godna, na każdym etapie życia, w każdym rozmiarze, z każdym włosem!”.

Tallulah Willis, córka Bruce’a Willisa i Demi Moore jest bardzo CHUDA (ZDJĘCIA)

Gwiazda przekazała swoim fanom podnoszącą na duchu wiadomość, zauważając: „Musisz złagodzić ranę w swojej duszy, zanim spróbujesz „naprawić swoją zewnętrzną stronę”. Tallulah weszła w dyskusję i udzieliła więcej rad obserwującym. Zachęciła swoich fanów, aby nie bali się prosić o pomoc, jeśli jej potrzebują. Jak to ujęła: „Wszyscy chcemy czuć się dobrze i pewni siebie, ale kiedy wkrada się w głębsze, bardziej przerażające miejsce niepokój, poproś o pomoc. Nie wstydź się. To nie jest głupia, daremna kwestia to prawdziwy ból psychiczny. Widzę cię  wyraźnie i jestem świadkiem ważności twojej walki”.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że 27-letnia córka gwiazd przez lata walczyła z uzależnieniem. Swoje kompleksy topiła w używkach i alkoholu. Podobno z tego też powodu w swoim jakże krótkim życiu poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej. Rozbudowaną szczękę wyszczupliła zabiegami wolumetrii, by nadać im delikatniejszych rysów. Podobno miała również lipotransfer, by wymodelować twarz.

Tallulah Willis w bikini: Z dedykacją dla tych, którzy nazywali mnie paskudą

Podobnym zabiegom, chociaż bardziej inwazyjnym poddała się jej starsza siostra Rumer Willis. Ta miała modyfikowaną chirurgicznie kość brody, a także powiększane usta. Mimo, że dziś wygląda całkowicie inaczej niż jeszcze kilka lat temu, zaprzecza jakoby kiedykolwiek poddała się zabiegowi medycyny estetycznej.

 

Demi Moore

Demi Moore Fot.Forum/X17