Tallulah Willis jest 25-letnią córką Bruce’a Willisa i Demi Moore. Kilka lat temu było o niej głośno ze względu na problemy z narkotykami. Przyznała się też, że cierpi na dysmorfofobię, czyli zaburzenie postrzegania własnego ciała. Dziś Tallulah nie wygląda najlepiej – jest bardzo chuda.

Wściekła i łysa Tallulah Willis krzywi się na paparazzi

Tallulah Willis jest bardzo chuda

Na najnowszych zdjęciach paparazzi córka gwiazdorskiej pary spędza czas z przyjaciółmi. Nastrój jej dopisywał – śmiała się i rozmawiała popijając napój w plastikowym kubku.

Tallulah jednak nie wygląda dobrze. Miała na sobie krótką bluzę i szorty, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, że jest bardzo chuda.

Tallulah Willis w bikini: Z dedykacją dla tych, którzy nazywali mnie paskudą

Sama w przeszłości przyznawała, że nie akceptowała siebie i swojego ciała, nie pomagały też negatywne komentarze od rówieśników.

Niedawno Tallulah opowiedziała o swojej relacji z mamą.

Czułam, że moja mama podjęła decyzję o ukryciu pewnych rzeczy, niedzieleniu się swoją przeszłością. Przez to wydawało mi się, że jesteśmy bardzo od siebie oddalone. Miałam wrażenie, że jej za dobrze nie znam. Wiedziałam, że robiła karierę, poznała mojego tatę, dorastała w Nowym Meksyku i tyle – powiedziała w programie Jady Pinkett Smith.

Tallulah Willis: Mówili, że jestem brzydka jak troll

Bruce Willis – dzieci

Bruce ma jeszcze dwie córki z małżeństwa z Demi Moore – Scot i Rumer.  Po rozwodzie poślubił 24 lata młodszą modelkę i aktorkę Emmę Heming. Doczekał się jeszcze dwóch córek: Mabel RayEvelyn Penn.

Tallulah Willis fot. Forum/Mega Agency

Tallulah Willis fot. Forum/Mega Agency

Tallulah Willis fot. Forum/Mega Agency

Tallulah Willis fot. Forum/Mega Agency

Tallulah Willis fot. Forum/Mega Agency