Demi Moore i Bruce Willis zostaną dziadkami. Ich 34-letnia córka Rumer Willis ogłosiła w miniony wtorek, że ona i muzyk Derek Richard Thomas spodziewają się pierwszego dziecka. W social mediach para pochwaliła się uroczymi czarno-białymi zdjęciami.

Stan Bruce’a Willisa jest gorszy z dnia na dzień!

Zarówno fani, jak i sławni przyjaciele natychmiast zaczęli zalewać post gwiazdy wiadomościami z gratulacjami. Mała ciążowa galeria zyskała do teraz prawie 65 tysięcy lajków.

Tak się cieszę z twojego powodu, przyjacielu. Taka piękna wiadomość. Gratulacje!!!, skomentował aktor „Braking Bad”, Aaron Paul, podczas gdy aktorka Brittany Snow napisała: „Gratulacje piękna!!.”

Wiadomość o ciąży Rumer Willis pojawia się 9 miesięcy po tym, jak jej ojciec Bruce Willis (67 l.), ogłosił zakończenie kariery aktorskiej po zdiagnozowaniu u niego afazji.

Bruce Willis i Demi Moore zostaną dziadkami

Z gratulacjami pośpieszyły również siostry Scout i Tallulah, a także rodzice. Demi Moore (60 l.), zdecydowała się udostępnić zdjęcia córki, które skomentowała, „Wkraczam w erę gorącej, zwariowanej babci ”.

Bruce Willis na emeryturze. Tak sobie radzi z postępującą afazją

Rumer Willis dopiero w zeszłym miesiącu potwierdziła swój związek z frontmanem zespołu Vista Kicks, publikując słodkie zdjęcia szczęśliwej pary pozującej na jesiennym tle. Chociaż nie jest jasne, kiedy ta dwójka zaczęła się spotykać, Derek Richard Thomas już w sierpniu składał gorące życzenia swojej ukochanej w social mediach.

Gratulujemy przyszłej mamie!