49-letni Eminem wystąpił w niedzielnym programie Super Bowl Halftime Show. Nagrodzonego Grammy rapera, który pojawił się na stadionie SoFi obok Dr. Dre, 50 Centa, Mary J. Blige, Kendricka Lamara i Snoop Dogga, na trybunach wspierała jego córka Hailie Jade Scott. Było to wyjątkowe i historyczne wystąpienie największych gwiazd hip-hopu.

Wow! Tak zmieniła się córka Eminema

Córka Eminema na Super Bowl

26-letnia Hailie Jade Scott Mathers udokumentowała to doświadczenie na Instagramie, dzieląc się kilkoma postami w swoich InstaStories. Dumna córka miała co podziwiać, bo występ jej taty przeszedł do historii.

Jedno zdjęcie zamieszczone na kanale Hailie przedstawiało ją pozującą z jednego z prywatnych boksów. Przypominamy, że bilet do jednego z prywatnych boksów podczas finału Super Bowl kosztuje 50 tysięcy dolarów.

Eminem na Super Bowl

Kiedy jej ojciec wszedł na scenę, Hailie opublikowała kilka filmów z jego występu z jej punktu widzenia, podążając za Slimem Shady’m, gdy rapował swój nagrodzony Oscarem i Grammy utwór „Lose Yourself” z 2002 roku. Widać, że córka była bardzo dumna ze sławnego taty.

Piękne córki znanych tatusiów

Ta piosenka jest właściwie inspiracją dla nazwy Mom’s Spaghetti, restauracji Eminema w Detroit, która bije rekordy popularności.

Eminem na Super Bowl. Fot. MIKE SEGAR / Reuters / Forum