Eminem (47 l.) przez lata cieszył się opinią naczelnego skandalisty w show-biznesie. Później zdecydował się na przerwę w karierze i słuch o nim zaginął. Zamiast niego na salony wkroczyła nastoletnia córka rapera i musimy przyznać, że Hailie wygląda świetnie. Będzie lansować trendy?

Córka Eminema, Hailie Scott, zachwyca FIGURĄ na Instagramie

Córka Eminema to prawdziwa influencerka

Córka Eminema dorastała na oczach całego świata. Hailie na Instagramie podpatruje prawie 2 miliony Internautów. Dziewczyna za sprawą sławnego taty cieszy się sporą popularnością, jednak nie publikuje zdjęć z ojcem. Mało tego, posługuje się nazwiskiem matki.

Córka Eminema to CAŁY TATA! Wychodzi z cienia i będzie o niej głośno

Scott na Instagramie dodaje zdjęcia jak typowa influencerka. Pozuje uśmiechnięta nad kubkiem kawy, czy pokazuje swoje stylizacje. Na najnowszej fotce widzimy ją w czarnym golfie, granatowych dżinsach i płaszczu we wzór skóry węża, który jest hitem ostatnich sezonów.

Hailie inspiruje się innymi instagramerkami, ale widać – że oprócz tego dziewczyna nie ma pomysłu na siebie. Dodaje takie same zdjęcia, jak pół Instagrama.

Przy okazji córka Eminema zdradziła, że powraca do publikowania regularnych postów na temat jej treningów. Scott dala się poznać jako ogromna fanka siłowni.

Od jutra znowu będę publikować moje treningi w stories!! skomentuj, jeśli jest coś konkretnego, co chciałbyś zobaczyć w mojej rutynie – podpisała najnowsze zdjęcie instagramerka

Scott słynie z tego, że jest zapaloną fanką aktywności fizycznej i treningów siłowych. Z pewnością może pochwalić się szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką.

Córka Eminema – Hailie Scott na Instagramie:

View this post on Instagram

before coffee vs after coffee 😅

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade) on

Kim jest mama Hailie Scott?

Eminem był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott, którą poznał w szkole średniej. Para wzięła ślub w 1999 roku, jednak ich związek był bardzo burzliwy. W roku 2000, Scott próbowała popełnić samobójstwo i pozwała Eminema za zniesławienie po tym, jak przedstawił jej śmierć w piosence „Kim”.

Po raz pierwszy rozwiedli się w 2001 roku, ale w styczniu 2006 zdecydowali się na odnowienie ślubu. Do ich drugiego rozwodu doszło w grudniu tego samego roku. Dla dobra córki, oboje zgodzili się na dzielenie się opieką nad Hailie.

Hailie jest podobna do sławnego taty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Córka Eminema po raz pierwszy pokazała ciało w bikini. Jaki WYRZEŹBIONY brzuch!

Córka Eminema ma już 23 lata. Hailie jest bardzo podobna do taty

Eminem spóźnił się o 17 lat z występem na gali Oscarów. Mina Martina Scorsese’a stała się VIRALEM