Kilka miesięcy temu Anna Korcz, córka znanej z serialu „Na Wspólnej” również Anny Korcz, ogłosiła, że zostanie matką. Radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych i tam też poinformowała teraz, że dziecko już jest na świecie.

Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

Anna Korcz urodziła!

Anna Korcz doczekała się syna. Chłopiec urodził się kilka dni temu w Warszawie i jak można było się domyślić, całkowicie zmienił dotychczasowe życie młodych rodziców.

24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku – napisała Anna Korcz.

Ślub Anny Korcz

Anna Korcz od niespełna dwóch lat jest mężatką. W lipcu 2018 poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra Kalitowicza. Ślub odbył się w kościele pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki w Warszawie, a wesele w domu weselnym Zacisze, który należy do Anny Korcz. Wśród gości znalazło się sporo gwiazd, m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Zofia Zborowska czy Marcelina Zawadzka.

ZOBACZ TEŻ:

 

View this post on Instagram

Czy juz wiecie jakie uczucia w zyciu sa najwazniejsze? Czy doswiadczaliscie je? Czy byliscie ogarnieci ich pelnia i moca? Czy znacie ich sile i przeslanie! Gdyby na Swiecie panowala ta najwazniejsza i najpotezniejsza krolowa, ktora potrafi zmieniac , przeistaczac, przewracac wszystko do gory nogami, powodowac placz i smiech do lez, gdyby tylko jej dac wladze!!!!!! Swiat bylby piekny , madry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imie!!!! MILOSC!!! Uczucie, ktore zabliznia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi sie pycha…. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszedzie dalej bardziej sie kochali…..” podajcie dalej”….. Na zawsze Wasza AK od 3 dni juz babcia, baba, babula, babunia, babi, babka….♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙃♥️♥️♥️♥️♥️🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#aniakalitowicz #mama #babcia #milosc #czystamilosc #purlove #przywiązanie #rodzinatojestsiła #tata #dziecko #noworodek #wyzwanie #nowarola #nowarolawzyciu

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on