Joanna Krupa została mamą ponad rok temu, kiedy na świat przyszła jej córeczka Asha. Modelka dzieli swój czas pomiędzy Polskę, gdzie pracuje m.in. na planie Top Model i Stany Zjednoczone, będące miejscem zamieszkania jej męża. Przebywając w słonecznej Kalifornii Joanna nie musi planować egzotycznej podróży, aby w środku zimy wybrać się  na słoneczna plażę.

Joanna Krupa pokochała ten produkt i stosuje go przed SNEM. „To naprawdę czyni cuda”

Joanna Krupa z córką

Asha Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Droga do macierzyństwa Joanny nie była jednak prosta – gwiazda zmaga się z chorobą Hashimoto, która utrudnia zajście w ciążę. W końcu jednak się udało i modelka została mamą. W dniu pierwszych urodzin córeczki wyznała, że czekała na nią przez całe życie.

Nic więc dziwnego, że Joanna celebruje każdą chwilę spędzoną w rodzinnym gronie. Tym razem wybrała się nad ocean, gdzie mała Asha ochoczo biegała z plażową piłką w ręku. Jak na córkę modelki przystało, dziewczynka miała na sobie efektowny strój kąpielowy, a jej coraz dłuższe włosy zostały związane w kucyk na czubku głowy. Joanna dniem spędzonym na plaży pochwaliła się na Instagramie, gdzie pojawiło się zdjęcie córeczki modelki oraz filmikiem, na którym widać, jak mała Asha bawi się z rodzicami.

Joanna Krupa szczerze o tym, jak wyglądają jej relacje z Edytą Górniak: „Zmieniła numer telefonu”

Miałam piękny weekend z moją księżniczką. Lato w styczniu – napisała Joanna.

Joanna Krupa świętuje ROCZEK córki. Fanka atakuje: „Jesteś kłamczucha i hipokrytka”

Fani zasypali małą modelkę komplementami, równocześnie porównując ją do słynnej mamy. Też dostrzegacie podobienństwo?

Joanna Krupa z córką na plaży, fot. Instagram

Joanna Krupa z córką na plaży, fot. Instagram

Joanna Krupa z córką na plaży

Joanna Krupa z córką na plaży, fot. Instagram

Joanna Krupa z córką na plaży, fot. Instagram

Joanna Krupa z córką na plaży, fot. Instagram