Joanna Krupa od lat zachwyca swoją urodą i figurą, a niektórzy nawet podejrzewają, że ingerowała w swój wygląd w gabinetach medycyny estetycznej i nie może pochwalić się naturalnym wyglądem. Modelka kilka razy pokazywała zdjęcia z przeszłości i wygląda na to, że niewiele się zmieniła i to chyba nie zasługa rzekomych zabiegów.

Joanna Krupa wspomina PORÓD. “To był największy ból, jaki kiedykolwiek czułam”

Joanna Krupa o ulubionym kosmetyku

Wielu osobom może się zdawać, że pięknym, wiecznie młodym wyglądem gwiazdy mogą pochwalić się tylko dzięki wspomnianym zabiegom albo drogim kosmetykom. A to wcale nie prawda. Joanna Krupa bardzo polubiła się z kosmetykiem, którego nie trzeba daleko szukać. Można go znaleźć w aptece i kupić za kilka złotych. Być może niektórzy mają go nawet w swoich kosmetyczno-pielęgnacyjnych zasobach.

Mowa o wazelinie. Joanna Krupa zdradziła, że właśnie dzięki temu produktowi, którego używa przed snem, może pochwalić się promiennym wyglądem także bez makijażu. Dla modelki pielęgnacja i nawilżenie są niezwykle ważne.

Dziewczyny ciągle pytają się mnie, jak dbam o cerę. Od zawsze powtarzam, że najważniejsze jest nawilżanie! Nie można przesuszać skóry! Nauczyła mnie tego ciocia mojej mamy. Mówiła, by dawać wazelinę na twarz i ja nakładam ją przed snem. Smaruję wazelinę pod oczami i to naprawdę czyni cuda. Kobiety często o tym zapominają. Do tego stosuję zabiegi chińskiej medycyny i łykam zioła. To mój sekret – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa świętuje ROCZEK córki. Fanka atakuje: „Jesteś kłamczucha i hipokrytka”

Joanna Krupa odmieniła POKOIK córki. „Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany”

Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa/fot. AKPA

Joanna Krupa na ściance

Joanna Krupa/fot. AKPA