Jade Jagger (51 l.) jest oskarżona o udział w pijackiej rozrubie z rzekomą napaścią na kilku funkcjonariuszy hiszpańskiej policji. Do zdarzenia doszło na Ibizie, gdzie bawi córka Micka Jaggera.

5-letni syn Micka Jaggera daje czadu za kulisami koncertu ojca

Jade Jagger została aresztowana w minioną środę po tym, jak rzekomo była „bardzo agresywna i brutalna” w stosunku do policjantów, którzy próbowali pośredniczyć w domniemanej sprzeczce, w której brała udział w restauracji. Jade i jej towarzyszka były podobno pod wpływem alkoholu lub „jakiegoś rodzaju substancji odurzających”.

Oprócz kłótni z policją brytyjska projektantka biżuterii i jej koleżanka wdały się w spór z personelem restauracji, który rzekomo „krzyczał, groził i obrażał ich”.

Córka Micka Jaggera została aresztowana

Z raportu komentowanego przez Daily Maila, wynika, że kiedy przybyły władze, towarzyszka Jade Jagger rzekomo „rzuciła się” na policjantów, a w tym policjantkę, którą rzekomo „popychała i drapała po całym ciele”. W międzyczasie Jade rzekomo krzyczała i rzucała niestosowne uwagi.

Mick Jagger oskarżony o romans z 15-latką

Nie jest jasne, czy nadal przebywa w areszcie, ale hiszpańskie media twierdzą, że ma zostać „postawiona przed wymiarem sprawiedliwości”. Zaś koleżanka Jade została zabrana do szpitala po przybyciu na posterunek policji, ponieważ była pod mocnym wpływem „substancji”. Podobno w szpitalu również była agresywna w stosunku do personelu.

Mick Jagger

Mick Jagger Fot. Forum, Topfoto