Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już 13 lat! Jak się okazuje show-biznes nie jest jej obcy i już próbuje w nich swoich sił. Okazuje się jednak, że rodzice stawiają jej pewne wymagania, które musi spełnić chcąc występować na scenie. Jej mama mówi o tym w najnowszym wywiadzie dla JastrząbPost.pl

Córka Nataszy Urbańskiej stawia pierwsze kroki w showbiznesie

Kalina, córka sławnej pary niedawno dołączyła do obsady słynnego musicalu „Metro”, gdzie jej mama poznała obecnego męża i stawiała pierwsze kroki. 

Kalinka już podąża moimi śladami, bo już występuje w „Metrze” i sobie świetnie radzi. To są jej pierwsze kroki, ale to tak zawsze jest. Do „Metra” przychodzą młodzi artyści, gdzie szlifują swój warsztat. Teraz Kalinka jest w obsadzie, gra moją rolę i sobie fantastycznie radzi. To jest jej życie, to są jej wybory. Widzę, że bardzo podoba jej się występowanie w teatrze – wyznała Urbańska w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak Natasza Urbańska podchodzi do afery wokół koncertu TVP? Wiadomo, ile zarobiła!

Jednak żeby Kalina mogła rozwijać się na scenie musi stawić czoła kilku wymaganiom.

To jest czasochłonne, to jest duża i kondycja, i zaangażowanie, nie tylko fizyczne. Powiedziałam jej, że jeżeli będzie sobie radziła w szkole, to będzie wtedy grała. Ale jeżeli będzie przynosić mi pały do domu, to odcinamy bycie artystką. Tak więc ona stara się dwukrotnie mocniej. Sprawy szkolne to jest podstawa. To jest to, co musi być załatwione i gdzie ona musi zaliczyć. Nie musi mieć piątek. Dla nas ważne jest to, żeby ona zaliczała te wszystkie rzeczy i żeby było w porządku. To jest priorytet. Teatr to jej dodatkowa praca. Ona jest jeszcze dzieckiem. Więc okej, na razie to działa. – dodała

Natasza Urbańska, Klaudia El Dursi, Anna Wendzikowska w czerni na pokazie mody (ZDJĘCIA)

Urbańska zadeklarowała także, że ich córka może liczyć na wsparcie ze strony rodziców i że ona i jej mąż wspierają ją na każdym kroku tak jak to wcześniej robił jej ojciec.

Wróżycie jej wielką karierę?

 

Natasza Urbańska na ściance

Natasza Urbańska/fot. AKPA

scena z: Natasza Urbańska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natasza Urbańska, fot. Podlewski/AKPA