Jak możecie się domyślić, Kim Kardashian zorganizowała najbardziej odjechane urodziny swojej najstarszej córce North West, która właśnie skończyła 9 lat. Urodziny pod hasłem „North Camp” były w klimacie biwaku, jednak takiego, na który leci się prywatnym odrzutowcem, a śpi się w luksusowych wnętrzach zaaranżowanych na biwak pod gwiazdami.

North West stroi miny do paparazzi podczas kolacji z mamą

Córki Jessici Simpson i Kim Kardashian przyjaźnią się

Na urodzinach North pojawiło się kilkanaście dzieciaków, w tym oczywiście jej rodzeństwo cioteczne i kuzyni. Nie zabrakło także małych przyjaciółek, w tym 10-letniej Maxwell, córki Jessiki Simpson.

Słynne mamy, małe przyjaciółki

Jessica Simpson podziękowała Kim Kardashian za zabranie jej córki Maxwell na „Camp North”. Piosenkarka opublikowała zdjęcia przedstawiające cudowną zabawę dziewczynek w Wyoming. W poście znalazło się nagranie przedstawiające 10-letnią Maxwell, strzelającą z łuku i dzielnie wjeżdżającą na tyrolkę.

Kanye West, „Moja córka jest na TikToku wbrew mojej woli”

W uroczej ekipie North była córka Jessiki Simpson, Maxwell, a także siostrzenica Kim, Penelope Disick, córka Kourtney Kardashian i Scotta Disicka. Ryan Romulus, córka dyrektor ds. marketingu Kim w KKW Brand a także 9-letnia przyrodnia siostra Seleny Gomez, Gracie Elliot Teefey.

 

Jessica Simpson Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jessica Simpson Fot. Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum