Cristiano Ronaldo jeszcze przed Georginą Rodriguez, miał bujne życie towarzyskie i był najbardziej pożądanym singlem na tej planecie. Wydawało się, że już modelka Irina Shayk go ustatkuje, ale nic z tego. Dopiero w 2016 roku ekspedientka butiku Gucci Pani Geo zajęła się jego dziećmi (urodzone przez surogatkę), a także sama sprowadziła mu na świat kolejnych potomków.

Cristiano Ronaldo pierwszy raz od śmierci syna pokazał nowonarodzoną córeczkę

Influencerka twierdzi, że zdradził z nią Georginę Rodriguez

Teraz wymarzona rodzina Cristiano Ronaldo wisi na włosku. W portugalskich mediach gruchnęła wiadomość, że piłkarz miał zdradzić swoją ukochaną Rodriguez z wenezuelską influencerką. Miało do tego dojść, kiedy Geo była w bliźniaczej ciąży.

Cristiano Ronaldo stracił pracę. Opuszcza Manchester United w trybie natychmiastowym!

Influencerka o wszystkim opowiedziała w mediach. Twierdzi, że pojechała do hotelu, gdzie nocowała akurat kadra Portugalii w hotelu Solverde w Vila Nova de Gaia, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Jednak sprawy potoczyły się nieco inaczej! Wymieniła się z Cristiano numerem telefonu, a wieczorem dostała zaproszenie do nich do hotelu:

Kiedy przeczytałam wiadomość od Ronaldo to pomyślałam, że skorzystam z zaproszenia i pójdę tam, by porozmawiać z nim, lepiej się poznać i zrobić kilka dodatkowych zdjęć. Nie sądziłam, że dojdzie między nami do zbliżenia. Fakt jest jednak taki, że uprawialiśmy seks. Oczywiście wyraziłam na niego zgodę, ale zostałam zmanipulowana sławą i władzą Ronaldo – podkreśla.

Przyznaje, że żałuje tego, co zrobiła: „Jest wielu ludzi, którzy mają władzę i sławę, i wykorzystują ją, by zaciągnąć kobietę do łóżka. Zbliżenie z nim przyniosło i same problemy i do dziś jestem dręczona tym, co się stało”.

Jesienny szyk: Georgina Rodriguez z córkami wspierają Cristiano Ronaldo

Piłkarz zaprzecza wszelkim doniesieniom: „Informacje te zostały zmyślone, są całkowicie fałszywe i zniesławiające” — powiedziała rzeczniczka piłkarza Al-Nassr i reprezentacji Portugalii.

Georgina Rodriguez z dziećmi

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi/fot. Instagram/georginagio