Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez poinformowali fanów poprzez media społecznościowe o śmierci jednego ze swoich nienarodzonych dzieci. W oficjalnym oświadczeniu para z ogromnym bólem potwierdziła, że z wyczekiwanych bliźniąt przeżyła tylko dziewczynka.

Nowe informacje w sprawie śmierci syna Cristiano Ronaldo. Piłkarz podjął ważną decyzję

Cristiano Ronaldo pierwszy raz od śmierci syna pokazał nowonarodzoną córeczkę

Chociaż w ich sercach wciąż jest żałoba, piłkarz i modelka postanowili pokazać fanom również te dobre chwile – z tej okazji na swoich Instagramach opublikowali rodzinne zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi. Na fotce znalazła się również ich nowonarodzona córeczka, której imienia jeszcze nie znamy, a która razem z Georginą w końcu wyszła ze szpitala i może być wśród najbliższych. Fotka została podpisana słowami:

Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka są wreszcie razem z nami. Dziękujemy wam za wszystkie miłe słowa i gesty. Wasze wsparcie jest bardzo ważne i wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakimi darzycie naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na tym świecie.

IG: cristiano

Miejmy nadzieję, że ich córeczka choć trochę złagodzi ból w sercu spowodowany stratą drugiego dziecka.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Świat piłki nożnej wspiera Cristiano Ronaldo w trudnych chwilach. Wszyscy są poruszeni

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez stracili dziecko!

Nie uwierzysz ile Coca-Cola straciła na wartości po akcji z Ronaldo

Kim jest Georgina Rodriquez? Jej rodzina apeluje do Cristiano Ronaldo!