Georgina Rodriguez (27 l.) w towarzystwie 5-letnich córek Alany i pasierbicy Evy pojawiła się w Newcastle, gdzie Cristiano Ronaldo (37 l.) i jego Manchester United zmierzyli się z zespołem z Newcastle United. Była ekspedientka sklepowa wyglądała szykownie w jesiennej stylizacji.

Georgina Rodriguez pokazała córeczkę 5 miesięcy po porodzie. Urocze!

Georgina Rodriguez postawiła na modny w chłodnych miesiącach odcień bieli. Influencerka wybrała obcisłą sukienkę mini, którą połączyła z wełnianym płaszczem projektu Ermanno Scervino. Swój wyrafinowany look uzupełniła kozakami na szpilce z motywem krokodyla i dopasowaną kolorystycznie torebką. Oba dodatki pochodziły z kolekcji francuskiego domu mody Hermes.

Szykowna Georgina Rodriguez na meczu Ronaldo

Cristiano Ronaldo strzelił 2 gole w meczu, jednak żaden z nich nie został zaliczony. Ostateczny wynik meczu to 0:0. Niestety Newcastle nie jest dla Ronaldo zbyt szczęśliwe. Niedzielny mecz odbył się po kilku miesiącach od incydentu, w którym niezadowolony piłkarz z Portugalii wybił z ręki nieletniego kibica telefon.

Georgina Rodriguez wypoczywa na jachcie i pręży piękne ciało

Cristiano Ronaldo przeprosił nastolatka i jego rozwścieczoną matkę za nieodpowiednie zachowanie i zaprosił ich na kolejny mecz na stadionie w Goodison Park. Niestety kibice nie przyjęli jego przeprosin, ani zaproszenia. 

Cristiano Ronaldo and Georgina Rodriguez in Ibiza. June 25, 2022,Image: 702792889, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: USG / Gtres Online / Forum

Georgina Rodriguez, IG: georginagio

Dziewczyna Cristiano Ronaldo znalazła sposób na ukrycie ciążowego brzuszka! Jaki?

Georgina Rodriguez, fot. Instagarm: georginagio