Katy Perry chce zrezygnować z roli jurorki w programie „American Idol”, ponieważ czuje się źle przedstawiona przez show. Według informacji Daily Mail, 38-letnia gwiazda pop uważa, że producenci wielokrotnie „rzucają ją pod autobus”, edytując program w taki sposób, aby wydawała się „złą sędzią”.

Katy Perry wyleci z „Idola”?

Perry, która była częścią show przez ostatnie sześć sezonów, otrzymała wiele krytyki w ostatnich miesiącach za komentarze skierowane do uczestników.

Katy Perry wygwizdana! Wszystko przez tą wypowiedź

Po raz pierwszy oskarżono ją o obrażanie matek po tym, jak żartobliwie stwierdziła, że 25-letnia matka trójki dzieci, Sara Beth Liebe, „zbyt wiele pokazuje”.

Liebe skrytykowała „obraźliwą” uwagę Perry w filmiku na TikToku po wyemitowaniu jej przesłuchania w marcu, dodając, że „bycie matką i kobietą to już wystarczająco trudne”.

Następnie, w kwietniu, Perry została wygwizdana przez publiczność, gdy skrytykowała wybór stroju uczestniczki Nutsy Buzaladze.

Katy Perry, obecna przyjaciółka Meghan Markle wyśmiewa ją w nagraniu

„Za każdym razem, gdy wchodzisz na scenę, to jakbyś rzucała na nią konfetti” – powiedziała. „Chciałabym jednak zobaczyć cię bez tej przesady z konfetti następnym razem. Wiem, że to może być trudne”. Jurorzy Lionel Richie i Luke Bryan byli zszokowani reakcją publiczności.

Sytuacja Perry wydaje się być nieciekawa, a fani coraz częściej wyrażają się o niej jako o „złej sędzinie”. Czyżby nadszedł jej kres w słynnym programie „Idol”?

 

 

Forum

Katy Perry  Forum

Katy Perry and Orlando Bloomorum