Katy Perry doświadczyła ostatnio nieprzyjemności związanych z negatywną reakcją publiczności. W czasie trwania amerykańskiego programu „Idol”, w którym Perry jest jurorem, została wygwizdana za krytykę stroju jednej z uczestniczek.

Katy Perry krytykuje uczestniczkę Idola za strój

Mimo iż Katy słynie z oryginalnych i kontrowersyjnych kostiumów, to tym razem postanowiła skrytykować połyskującą sukienkę z siatki, którą miała na sobie Nutsa Buzaladze, podczas wykonywania utworu „Paris (Ooh La La)”. Katy powiedziała, że nie chciałaby widzieć siebie w takim stroju. Zareagowali na to fani „Idola”, którzy wygwizdali gwiazdę, co było pierwszym takim przypadkiem w historii programu.

Nutsa, za każdym razem, gdy wchodzisz na scenę, to tak, jakbyś bombardowała ją brokatem – powiedziała Katy. Słuchaj, ja nie chciałabym oglądać Ciebie w tym brokatowym wdzianku. Wiem, że to będzie trudne.

Incydent ten zszokował pozostałych jurorów, którzy z niedowierzaniem przyglądali się reakcji widowni. Luke Bryan potwierdził, że był to pierwszy raz, gdy Perry została wygwizdana przez fanów „Idola”. Katy broniła się, mówiąc, że chciałaby, aby jej występ wciągnął publiczność całym sercem, a nie tylko wzbudzał kontrowersje.

Mówię tylko, że chciałabym, abyś odwróciła scenariusz. Myślę, że chcielibyśmy, aby twój występ wciągnął nas całym sercem. Ja chciałabym to zobaczyć. Myślę, że Ameryka również – tłumaczyła się Perry.

Katy Perry jest znaną artystką, która od lat stawia na oryginalność w swoich kostiumach i stylizacjach. Jej stylizacje też miały odwrócić uwagę od tego jak śpiewa? Dajcie znać w komentarzach.

Forum

Forum

Katy Perry performs live during the opening night of ‚PLAY’ at The Theatre at Resorts World Las Vegas on December 29,  Forum

Forum