W najnowszym wywiadzie Katy Perry postanowiła uchylić rąbek tajemnicy dotyczący jej związku z Orlando Bloom. Okazuje się, że znany aktor ma niezbyt „higieniczny” nawyk.

Orlando Bloom ma obrzydliwy nawyk

Choć związek Orlando Blooma i Katy Perry może wydawać się na pozór idealny, to jak to zwykle bywa partnerzy nie są tak doskonali jak mogłoby się początkowo wydawać. Katy Perry w najnowszym wywiadzie z Jamiem Theakstonem ujawniła, że pewien nawyk jej ukochanego doprowadza ją do szału.

Katy Perry wróciła na scenę! Dziwaczna scenografia na jej koncercie

On uwielbia czyścić zęby nicią dentystyczną, z resztą dzięki Bogu, bo niektórzy partnerzy tego nie robią, a to dopiero jest obrzydliwe! I dzięki temu ma lśniące zęby” – wyznała Katy. „Ale niestety zostawia nić dentystyczną wszędzie”.

Okazuje się, że Bloom zostawia zużytą nić dentystyczną dosłownie wszędzie!

„Po mojej stronie łóżka, w samochodzie i na kuchennym stole” – kontynuowała. „A przecież, wszędzie są kosze!”

Kiedy gospodarze programu zażartowali, że Perry „musi lepiej wyszkolić” aktora, Katy odpowiedziała: „Zrobiłam już wszystko, co mogłam”.

Katy Perry i Orlando Bloom z córeczką w Wenecji. Ale są zakochani! (ZDJĘCIA)

Katy Perry już tak nie wygląda! Platynowy blond przeszedł do przeszłości

Mimo tego niezbyt „higienicznego” nawyku Katy zapewniła w wywiadzie o nieustającym gorącym uczuciu, które wciąż jest między nimi.

A wy, czego nie znosicie u swoich partnerów? Dajcie znać w komantarzach!

 

 

Katy Perry z córką fot. Forum/Backgrid

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji fot. Backgrid UK / Forum

Katy Perry and Orlando Bloom attend Variety’s 2021 Power of Women event at the Wallis Annenberg Center in Beverly Hills, California, U.S. September 30, 2021.,Image: 635590943, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum