Sylwia Madeńska (27 l.) bardzo lubi temat makijażu, jednak nie zapomina o pielęgnacji twarzy i ciała. Sylwia w rozmowie z Kozaczkiem zdradziła nam sekrety swojej pielęgnacji. W jaki sposób o siebie dba i bez czego nie wyobraża sobie pójść do łóżka, czy opuścić mieszkanie? Zobaczcie sami.

Sylwia Madeńska z „Love Island” zdradza nam sekret swojej sylwetki (DIETY GWIAZD)

Sylwia Madeńska o swojej pielęgnacji twarzy

Sylwia Madeńska dała się poznać jako ciepła i pozytywnie nastawiona osoba. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć, na których pozuje w perfekcyjnym makijażu idealnie ułożonych włosach. Madeńska równie często pokazuje się no make-up i od czasu do czasu zdradza, jakich kosmetyków używa do pielęgnacji twarzy i ciała.

Kosmetyczka JLo wyjawiła, jaki jest SEKRET pielęgnacji skóry gwiazdy (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Celebrytka w rozmowie z nami zdradziła, że bardzo lubi spać, dlatego wieczorem przykłada się do pielęgnacji, ale nie jest zwolenniczką 10-etapowego oczyszczania. Sylwia ma swoje przyzwyczajenia, bez których nie jest w stanie zasnąć.

Kroki bez których nie wyobrażam sobie iść spać to: mycie twarzy płynem do mycia twarzy podczas prysznica; przetarcie twarzy tonikiem; nawilżenie twarzy nietłustym serum oraz kremem na noc; -nałożenie balsamu na ciało ( z uwagi na niedoczynność tarczycy mam mocno wysuszone ciało, dlatego nigdy nie pomijam tego punktu – powiedziała Madeńska.

Triki urodowe Sylwii Madeńskiej.

Triki urodowe Sylwii Madeńskiej. Fot.Instagram/sylwia_madenska_official.

Madeńska jak każda kobieta lubi wieczory, gdy może się zrelaksować i zadbać o siebie. Sylwia jest zwolenniczką domowego spa, które rozpoczyna od przygotowania gorącej kąpieli.

Moje domowe spa zaczynam od gorącej kąpieli w wannie. Do wody dodaje sole zapachowe, które mocno odprężają moje ciało. Lubię tez gdy już dużo piany. Nakładam tez maskę na włosy. Dosyć specyficzną maskę, ponieważ zmagam się od kilku lat z takim zapaleniem skory głowy (jest to problem nawracający, z którym będę zapewne walczyć do końca życia). (…) Zmywam maskę i inne specyfiki ze skory głowy, nakładam maseczkę na skore twarzy, balsam na ciało i kontynuuje odprężenie oglądając dobry film – mówi Sylwia.

Triki urodowe Sylwii Madeńskiej

Tancerka przyznała, że lubi delikatne i rozświetlające makijaże. Jej ulubionym kosmetykiem kolorowym jest rozświetlacz, który Sylwia nakłada nie tylko na kości policzkowe, ale również nad ustami (co optycznie je powiększa), czy pod łuk brwiowy.

Kolejnym trikiem makijażowym celebrytki jest nakładanie podkładu na twarz mokrą gąbeczką.

Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda jej pielęgnacja twarzy przed ważną sesją zdjęciową (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Nakładam podkład mokrą gąbeczką, ułatwia to aplikacje oraz sprawia ze podkład dłużej się utrzymuje – zdradziła celebrytka.

Sylwia Madeńska zdradziła ulubione triki makijażowe.

Sylwia Madeńska zdradziła ulubione triki makijażowe. Fot.Instagram:sylwia_madenska_official.

Co ma w swojej kosmetyczce Sylwia Madeńska?

Sylwia nie ma problemu z tym, by pokazać się publicznie bez makijażu. Przy sobie ma zawsze krem nawilżający i płyn do demakijażu. Gwiazda zwraca również uwagę na składy kosmetyków i chętniej sięga po naturalne produkty.

Nie może zabraknąć płynu do demakijażu i kremu nawilżającego. Nie wyobrażam sobie zasnąć w makijażu, zatyka to pory i bardzo źle wpływa na skórę twarzy. Nie mam problemu z chodzeniem totalnie bez makijażu, stad tez tylko te dwa produkty są niezbędne w mojej kosmetyczce – dodała Madeńska.

A czego nie może zabraknąć w Waszych kosmetyczkach?

Dajcie znać w komentarzach, albo piszcie na [email protected]

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mikołaj Jędruszczak UPOKARZA Sylwię Madeńską: „Musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”

Sylwia Madeńska przeżywa ROZSTANIE z Mikołajem: „Łzy i przeszywający smutek jest nieunikniony”

Lily Collins z „Emily w Paryżu” uczy, jak wykonać makijaż w francuskim stylu (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Sylwia Madeńska na ściance w czarnej mini.

Sylwia Madeńska/fot. AKPA.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w "Tzg".

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Baranowski/AKPA.

Elegancka Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak na ściance.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA.