Ostatnio o Selenie Gomez (27 l.) i Justinie Bieberze (25 l.) znów jest bardzo głośno – wokalistka wydała nowy singiel „Lose You To Love Me”, w którym nawiązała do związku z nim. Teraz otworzyła się w wywiadzie, w którym opowiedziała o toksycznych relacjach.

Selena Gomez w nowej piosence EWIDENTNIE śpiewa o Justinie Bieberze

Selena Gomez o toksycznym związku z Justinem Bieberem

Selena gościła w programie radiowym „Zach Sang Show”. Wyznała, że od dwóch lat jest singielką i świetnie się z tym czuje. Teraz w końcu wie, czego tak naprawdę oczekuje od partnera i związku. Powiedziała też, że pierwsza miłość bywa toksyczna.

Jesteś na etapie życia, w którym po raz pierwszy doświadczasz miłości i myślę, że to może być trochę toksyczne. Masz współzależność, którą uważasz za miłość, a następnie uzależniasz się od pasji i frustracji, po czym myślisz „Och, to jest miłość”. Wierzyłam w to przez długi czas.

DRAMA ALERT! Hailey Baldwin udostępniła piosenkę „I’ll Kill You” w odpowiedzi na nowy singiel Seleny Gomez

Selena w piosence „Lose You To Love Me” śpiewa: w dwa miesiące zastąpiłeś nas, jakby to było proste. Justin już po kilku tygodniach od rozstania z Gomez, zaczął spotykać się z Hailey Baldwin. Niedługo później się jej oświadczył.

ZOBACZ TAKŻE:

Selena Gomez poszła do chłopaka z siatką pełną zakupów – co w niej było? (ZDJĘCIA)

Selena Gomez BEZ BIUSTONOSZA, w samym żakiecie idzie na spotkanie biznesowe (ZDJĘCIA)

Kourtney Kardashian wybrała się do kościoła razem z Hailey Bieber. W przeszłości miała mieć romans z Justinem (ZDJĘCIA)

Selena Gomez fot. Forum/BACKGRID

Selena Gomez fot. Forum/BACKGRID

Selena Gomez i Justin Bieber fot. Forum/Mega Agency