Roksana Węgiel ma dopiero 14 – lat a już przed sobą pierwsze potyczki miłosne. Młoda, wschodząca gwiazda rozstała się z chłopakiem z Białorusi.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję  małopolscy mundurowi skomentowali tłumaczenie piosenkarki

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem

Daniel Yasteremski jest z Białorusi i jest o rok starszy od Roksany Węgiel. Wielu Internautów sugerowało, że Roksana jest za młoda żeby mieć chłopaka… Mimo że nie raz udowodniła, że jest bardzo dojrzała jak na swój wiek, związek wzbudzał zainteresowanie i kontrowersje.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Fani zaskoczeni tak odważnym zdjęciem!

Para tworzyła relacje na odległość. Oczywiście nie było to łatwe – Chłopak często przyjeżdżał do Warszawy i nawet planował przeprowadzić się do Polski.

Niestety Roksana i Daniel rozstali się.  

Kariera Roksany rozwija się w zdumiewającym tempie. Nastolatka osiągnęła ogromny sukces, na który artyści pracują latami. Z powodu braku czasu para musiała przestać się spotykać:

Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma zbyt wiele czasu na związek (…) Daniel mieszkał na Białorusi i te spotkania były utrudnione, choć teraz, we wrześniu przeprowadza się on do Warszawy (…) Główna, potwierdzona u samego źródła, czyli u Daniela informacja jest taka, że się rozstali – poinformował prowadzący kanał na YouTube – Tylko muzyka.

Roksana postanowiła odpowiedzieć, jednak wciąż dość tajemniczo:

Roksana Węgiel skrytykowana za tekst piosenki: Jesteś na takie zboczone rzeczy za młoda. ODPOWIEDZIAŁA

Oglądałam właśnie filmik, mam taki spam, że nie jestem w stanie na wszystko odpisać – napisała.

Jak skomentował to Daniel? Podobno potwierdził plotki o rozstaniu:

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu – powiedział prowadzący kanał na YouTube, pokazując wiadomość od Daniela.

Video zobaczcie poniżej. 

scena z: Mateusz Szymkowiak, Roksana Węgiel, SK:, , Uroczyste powitanie Roksany Węgiel – pierwszej polskiej laureatki konkursu „Eurowizji Junior”, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA