Monika Goździalska dała się poznać jako wyrazista i przebojowa eks modelka. Jej książką narobiła sporo szumu w branży i rzuciła światło na ten nie zawsze przyjemny zawód. Teraz Monikę poznajemy bliżej dzięki premierowemu show, w którym celebrytka wzięła udział. Jej kariera nabierze jeszcze większego tępa? Sprawdzamy!

Celebrytka zdradziła nam, że dzięki programowi na Polsacie „The Real Housewives. Żony Warszawy” chce na stałe wpisać się w krajobraz polskiej branży telewizyjnej. Czyżby było to związane w planami własnego programu lub poprowadzenia jednego ze znanych nad Wisłą show telewizyjnych? Wszystko pewnie wyjaśni się niebawem. Wszak sezon medialny dopiero zaczyna się na dobre!

Na planie polsatowskiego programu spędziła aż 93 dni z 8 różnymi pod względem charakteru kobietami. Nie zawsze było łatwo i jak Monika często podkreśla w wywiadach, nie zawsze było różowo między uczestniczkami. Z kilkoma doszło do konfrontacji, podczas których nie przebierała w słowach. Jak opowiada, głównie związane było to z jej zamiłowaniem do szczerości. Ponadto, niczego, co powiedziała w programie, nie żałuje. My nie możemy doczekać się już kolejnych odcinków i wielu emocjonalnych sytuacji między żonami z Warszawy.

Monikę ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć na premierze technologicznej IQOS ILUMA. Olśniewała w sukience projektu Roberta Czerwika. Gwiazda telewizji tym razem postawiła na zabudowaną górę, która pięknie błyszczała w blasku reflektorów. Dół zaś – cały w bieli – ciągnął się długo, razem ze spektakularnym trenem.

Goździalska to także autorka fascynującej książki „Skandaliczne życie modelek”. W bardzo bezpośredni sposób przedstawia w niej często mroczne aspekty modelingu. Chodząc po wybiegach u największych (Dior, Westwood) celebrytka miała okazję sprawdzić standardy pracy na wielu rynkach. Jak wysoką cenę musiała płacić za życie, którego zazdroszczą jej tysiące? Wszystko opisała dokładnie w swojej publikacji, ale równie chętnie dzieli się tym w programie oraz w wywiadach. Czy czekacie na jej kolejne pozycje wydawnicze lub telewizyjne? Chodzą słuchy w mediach, że premierowe treści od Moniki zbliżają się wielkimi krokami. Pewnymi krokami jak na cat walku największych marek, z którymi miała okazję współpracować.

Monika Goździalska

Zobacz relacje z wydarzenia poniżej: