Dagmara Kazimierska, najbardziej barwna postać „Królowych życia” w TTV. Jej charakterystycznym znakiem jest przesyt biżuterii na sobie, cięty język, bezkompromisowość i pozytywne energia.

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu! Poznalibyście ją na ulicy?

Dagmara Kaźmierska będzie szukać męża w Polsacie

Jakiś czas temu okazało się, że stacja Polsat zdecydowała się podkraść konkurencyjnej stacji gwiazdę i stworzyć dla niej autorski program. Teraz „Wirtualne Media” donoszą, że Dagmara Kazimierska będzie miała forma bardzo zbliżony do reality show Dody – „Dagmara szuka męża”.

Dagmara jest świetnej formie, materiał, który nagraliśmy, jest bardzo dobry. To może być najzabawniejszy format ostatnich lat – zdradza produkcja Polsatu.

Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie emisja w telewizji. Stacja też nie zaczęła promować programu w social mediach, także prawdopodobnie będziemy mogli oglądać w wiosennej ramówce Polsatu.

Dagmara Kaźmierska pokłóciła się z Jackiem. Wpadła w SZAŁ i w ruch poszła SIEKIERA!

Jakiś czas temu publikowaliśmy zdjęcia Dagmary z tajemniczego planu. To teraz już wiemy, że fotografie pochodziły właśnie z planu programu „Dagmara szuka męża”. Zobacz galerię: Dagmara Kaźmierska przymierza suknie ślubne! O co chodzi?!

Kto będzie oglądał show „Królowych życia”?

Dagmara z „Królowych Życia” zakochana? Gwiazda pokazała partnera na Instagramie

Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA